Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit lehet csinálni Siófokon...

Mit lehet csinálni Siófokon ha rossz idő van?

Figyelt kérdés
Aug. 6-7-8án megyünk de pont rossz időt mondanak addigra. Van valami tippetek hogy lehetne eltölteni 3 napot jól? (Gondolok itt pl termálfürdőre)
2011. aug. 1. 13:22
 1/8 anonim válasza:
Kirándulni menjetek,vagy bicóval körbejárni !:)Én Fehérváron lakom elég sokszor szoktunk lemenni általában szombaton és gyakran viszünk bringát!:)
2011. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kirándulni, sétálni. ha fiatal vagy akkor nagyon ajánlom a palace-t, menny oda bulizni. :D
2011. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
aludjatok
2011. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Siófokiként mondanám a Galerius fürdőt, de rossz idő esetén órákig kell sorbaállni, hogy bejusson a vendég.

Tapasztalatból mondták már a szállodában (ahol dolgozom) megszálló vendégek is.

2011. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Galérius fürdőt mondanám bár kissé borsos a belépő ára.Ahogy látom elöttem irta is valaki hogy nem könnyü bejutni rossz idő esetén.Van egy nagyon jó kajálda,amigo pizzéria,na oda nézzetek be,steni a kajájuk,mi általában viszünk fel filmeket és dvd-zünk ha nagyon rossz az idő,de szerencsére a szálláson van bent biliárd asztal is,de arra még nem került sor h már annyira unatkozzunk.Ha nem esik akkor lehet sétálni,beülni valahová vagy megenni egy fagyit,giroszt(Matrózba).Amúgy hajókázás is van.Reméljük h nem jön be a meteorologia,elég jóól mellényulnak sokszor
2011. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valakinek van még ötlete az írjon!

Remélem nem jön be az előrejelzés, talán jó idő is lesz...

2011. aug. 1. 16:33
 7/8 anonim válasza:
Én is nyaraltam már ott párszor, legutóbb tavaly. Érdemes körülnézni a városban, sétálgatni. Belváros, Jókai Park, Rózsakert, van egy tojás múzeum is ( [link] meg van vmi hüllő kiállítás is ( [link] ez utóbbit még én sem láttam. Meleget mondanak, de záport is, de reméljük ez utóbbi nem lesz. Jó nyaralást!
2011. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok: persze attól is függ, h. gyerekkel mentek, v. hogy egyáltalán melyik korosztályba tartoztok. Van Balatonfűzfőn egy bobpálya, meg azt hiszem, vmi kalandpark is. Az is jó program lehet, főleg gyerekkel.
2011. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!