Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretsz csúszdázni (élményfür...

Szeretsz csúszdázni (élményfürdőben, strandokon)? Milyen volt a legextrémebb csúszda, amin csúsztál? Hol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam (Palatinuson az óriáscsúszdát)de soha többet!Nagyon szar volt:(
2011. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt próbáltam egy franciaországi szálloda csúszdáját, de rendesen halálfélelmem volt, pedig nem lehetett veszélyes csúszda, mert ki volt írva, hogy 10 éven felüliek nem használhatják, csak mivel az utószezonban már kevés vendég volt, ezzel nem foglalkoztak.
2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zalakaroson, azt a sárga, zárt csúszdát : D Nagyoon kemény.. :)) Meg Gyulán a nagy zöldet :) Az is nagyoon jóóóvolt:)) Teneked mivolt?
2011. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát...nem is tudom :)

Elég sok helyen voltam már, a kedvenceim közé tartozik Zalakaros, Bükfürdő, Tatabánya.

A legjobb Kehidakustány. :D

2011. júl. 10. 12:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Hajdúszoboszló kimaradt :D

elég lepukkant a strand, de a csúszzdák jók..van úszógumis(2), kamikaze(2), anakonda(1), egy olyan, ahol négyen lehet csúszni egymás mellett, és egy olyan, hogy óriás úszógumiba kell beleülni, 4 ebmernek

2011. júl. 10. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!