Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Négy személyes csúszda van...

Négy személyes csúszda van Magyarországon? (Élményfürdőben)

Figyelt kérdés

Egyik külföldi utazásom során voltam egy olyan aquaparkban, ahol négy személyes csúszda volt. Két személyessel már találkoztam itthon is, azonban érdekelne, hogy hazánkban is van-e ilyen speciális csúszda? :) Mert elég nagy buli!

Illetve - tudom, hogy egy kérdésben nem szabad kettőt kérdezni... - melyik élményfürdőben van sok olyan csúszda, ami gumival műküdik, azaz nem "csupaszon" kell csúszni?


2009. aug. 20. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2. kérdésre hajdúszoboszlói Aquaparkot mondanám, és bár már régen voltam, megkockáztatom, hogy ott is van 4-es csúszda.
2009. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Van Szoboszlón olyan, h 4en kell beleülni a gumiba. Iszonyat :D, azt tényleg ki kell próbálni. Egyébként a többi csúszda is nagyon jó, szóval érdemes elmenni...
2009. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valóban található ilyen négy személyes csúszda Hajdúszoboszlón.

Igaz az "sima csúszda" négy személlyel, de már az is "majdnem olyan", mint amit kerestem.

Ilyenre vágynék igazából, de nem 4e km-es távolságban:

[link]


De Hajdúszoboszlót is biztos meglátogatom :) Még soha nem voltam ott!

2009. aug. 20. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Zalaegerszegen az Európa-hírű Aquaparkban. Csládi csúzdának nevezik. Itt a kép:



[link]

2009. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hullámos, többen egymás mellett csúszós van a mogyoródi Aquaparkban is. Vagy 4-es vagy 5-ös, már nem emlékszem.
2009. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a kék hullámos a balatonfüredi Annagora Aquaparkban is van.
2009. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Kaposváron a Virágfürdőben is van egy négy személyes csúszda.
2009. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajdúszoboszlón van 4 személyes sima csúszda is, azaz versenycsúszda, meg gumis is.
2009. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Félreértettetek :) Nem olyan kell, ahol négyen lehet csúszni, négy sávban, hanem egy csúszda és egy négyszemélyes gumival lehet csúszni :)

Azért köszönöm mindenki válaszát!

2009. aug. 21. 22:45
 10/10 anonim válasza:

Hajdúszoboszló

Mogyoród

Cegléd


mind más miatt jó.


személyes kedven: ceglédi inga (nagy fehér) csúszda :D

2009. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!