Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes megnézni, mi az...

Mit érdemes megnézni, mi az ami kihagyhatatlan a Balaton-felvidéken, a Dunántúl északi részén?

Figyelt kérdés

Párommal a hónap végén egy 4 napos kirándulást tervezünk. Rövid az idő,így mindenre nem lesz módunk.

Még is mi az ami szerintetek kihagyhatatlan egy középkorú szegedi házaspárnak?

Rengeteg sétát,túrázást tervezünk,inkább a vidéket,mint a városokat részesítenénk előnyben,úgy gondoltuk,minden nap máshol szállnánk meg.

Autóval indulnánk és akár napi 3~4 helyre is mennénk,egyes helyeken pár órás kirándulásokkal.

-A Balaton közvetlen környéke most nem kellene.

-Pl:Zalalövőn dolgozó kollégák nagyon dicsérik a környéket.

48/F


2011. júl. 12. 21:54
 1/6 anonim válasza:
100%

Idevalósi vagyok, 4 napra tökéletes.


1. nap: Győr (szépen fel van újítva, csak pár helyen problémás még).


2. nap: Pannonhalma túrázás a dombokon délelőtt, apátság látogatás, délután borospince-levendulás túra :)


3. nap: Pozsony (hihetetlen élmény császkálni a belvárosban, az egytornyú híd után balra található, a Duna felől érkezve jobbra, gyönyörűen felújítva, tip-top minden.)


4. nap: Gyógyfürdő túra (Győrt (Rába Quelle), Pápát, vagy Lipótot ajánlom)

2011. júl. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1:23 vagyok, csak elrontottam, Pozsonyban az egytornyú híd után jobbra a, várral ellentétes oldalon van a belváros.
2011. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem rég voltunk Kehidakustányban,nagyon szép hely,és egy napot átugrottunk Badacsonyban...
2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Győr mióta a Dunántúl?
2011. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pannonhalmát borospincéstül én is ajánlom! Ezen kívül a Káli medencét is mindenképp. A Sümegi várat is útba lehet ejteni. A Bakony meg úgy ahogy van gyönyörű, vannak túristautak ahol lehet kirándulni. Gondolom alföldiként ez érdekes lehet.
2011. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm..."kérek még" !
2011. júl. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!