Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyáron Keszthelyre megyünk...

Nyáron Keszthelyre megyünk nyaralni. Merre menjünk?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk...mit érdemes megnéznünk? Merre vannak jó kajáldák?-pontos utca név kellene. pl. McDonalds, vagy hasonló gyorsétterem...mexikói kaják.... Aztán szórakozóhelyek? melyik szórakozóhely való fiataloknak? (esetleg valami szép park ahol fényképezkedni lehet)

Előre is köszi


2009. márc. 31. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát sajna itt khelyen nincsenek olyan nagy bulihelyek.

De ajánlom a Bem József utcában lévő Stonest ( [link] , hát most nem vok biztos benne h ott mekkora buli szokott lenni), a Kossuth utcában a posta mellett a Johns pub-ot (Jancsi kocsmája) , ezek beülősek, de ott is lehet táncolni,szokott ott buli lenni ( én utoljára szilveszterkor buliztam khelyen).

Azt hiszem az Easy music house is működik az szembe van a postával.

Az inside a szalasztó utcában bezárt, pedig az jó hely volt.

A Városi strandon is szokott éjszaka buli lenni, ott van a Bloom bár, ott is lehet táncolni.

Hát hogy most milyen tipusú zenék vannak azt már nem tudom mert nem voltam mostanában bulizni.

Ha discot szeretnétek, akkor Vonyarcon van a Magyar Tenger ( [link] )


Te is lány vagy,ugye? Barátoddal mész?

2009. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ja és a Tony gyros is jó :)

Hát idén nem ettem ott gyrost, de tavaly igen, és nagyon fini,a Delden téren van, a Fő utcáról lenyiló első utca balról (ha a kastéllyal állsz szemben), biztos megtalálod.

Az éttermekről még annyit,hogy keszthelyen sok van,és egyikről sem hallottam panaszt, leginkább a Margaréta éttermet dicsérik a Bercsényi utcában, a körforgalom mellett, [link]

[link] ez is jó pizzéria, mi innét szoktunk rendelni

Meg van egy pizzéria, a Peti pizza, de ez nem beülős, innét csak rendelni lehet, és nagyon olcsó, 500-600 Ft egy pizza, szóval a szállásotokra tudtok is majd rendelni :) ( Telefonszám: 06-83/315-504 ,8630 Keszthely Bercsényi u. 2 )

Hát most mexikói kajálda nem jut eszembe h lenne... sztem nincs,de nem tudom :)


és mikor jöttök keszthelyre?


:D és ha ismerősötöknek kellene szállás keszthelyen, vagy balatonberényben, akkor lécci ajánld nekik az apartmanjainkat: [link]

keszthelyre, csak min.4-5főt tudunk fogadni (7+1 férőhelyünk van)

köszi :D

2009. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de azt nem szeretném elmondani, hogy mikor megyünk:S


Hát nekem sajnos nincs olyan ismerősöm akinek ajánlhatnám, de ha valaki mégis kérdezi, akkor számíthatsz rám:)

2009. aug. 8. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!