Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Veszélyes 8ker utcák melyek?...

Veszélyes 8ker utcák melyek? Ott akarok lakni.

Figyelt kérdés

Keménynek érzem magam.

Egyetemre, Pestre fogok járni és ide gondoltam szálláshelyemet.

Küzdősportokat elsajátítottam nem kell félteni!


Veszélyes utcákat várok és sok sok kommentet a körülményekkel autók biztonságával napi rablásokkal mindennel!


2011. júl. 14. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Lemaradtál kicsit. A VIII. kerület már nem veszélyes, a kamerák telepítése óta. A lakosság összetétele is megváltozott...
2011. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Attól még vannak olyan utcák, ezekre vagyok kíváncsi.
2011. júl. 14. 14:31
 3/18 anonim válasza:
45%

Ha azt vesszük alapul, hogy nálunk a II. kerületben elit környéken fényes nappal törtek fel egy autót, elég forgalmas utcán, akkor nem lehet szerintem megmondani, hogy melyik környék nagyon rossz, vagy nagyon jó!


És még egy ellenpélda, hogy a VIII ker mennyire lepukkant lenne: ott található a Corvin sétány...

2011. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
8kerben olcsóbbak a lakások, ezért mennék oda.
2011. júl. 14. 14:35
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
akkor ajánlatos az árakat fontolóba venni, nem a veszélyességi szintet.
2011. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kérdésre orientálódjunk :)
2011. júl. 14. 14:50
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

"És még egy ellenpélda, hogy a VIII ker mennyire lepukkant lenne: ott található a Corvin sétány..."


Igen ott van a legnagyobb gettó közepén, dolgoztam az építkezésen, meg laktam is azon a környéken. Jó kis gladiátorképző.


Kérdező:

Práter-Szigony-Leonardo és a környék, tuti levernek, lehetsz akármilyen küzdősportos, rádmennek 20-an és harangoztak.

2011. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
8. ker-ben én is tudom ajánlani a fent említett Leonardo utca és környékét, ezen kívül a Diószeghy Sámuel - Kálvária tér - Dankó utca környékét. Élményteli helyek, bátran ajánlom, ha verekedős, késelős kedvedben vagy. Ha esetleg szeretnéd kirámoltatni a lakásod, az is meg lesz az első pár hónapban. Sajnos nem 8. kerület, hanem már a 10., a Hős utca végét. Egy behajtóként dolgozó ismerősömet ott lőtték meg. Biztos találsz olcsón lakást, csak itt szintén nem lesz érdemes bármit tartanod benne, mert úgyis lába kél. Sajnos ehhez edzened kell még viszont, mert a pusztakezes harcmodor már nem divat.
2011. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Diószeghy Sámuel utca jól néz ki és közel is lesz az Egyetemhez. (Nemzeti Közszolgálati Egyetem)


Köszönök mindent és ha esetleg a kommentelők között van ottlakó akkor 2-3 év múlva üdvözölhetjük egymást és a környékbelieket (gondolok én azokra a valamikre).

8ker én így szeretlek! ;)

2011. júl. 16. 01:43
 10/18 anonim válasza:
100%

hős utca, Práter-Szigony-Leonardo és a környék


Na ezek azok az utcák amiben ingyen se kéne lakás..

2012. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!