Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfüred/ környéke Milyen...

Balatonfüred/ környéke Milyen jó arra lakni? Mennyivel van melegebb hidegebb, és a Balcsi miatt van-e vmi természeti "katasztrófa" ami miatt nem érdemes arra

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:01
 1/7 anonim válasza:
én balatonfüredi vagyok. Néha feltűnik, hogy pár fokkal melegebb van, mint pl Veszprémben, sokszor a nyár is mediterránabbnak tűnik, mint 25 km-rel odébb. gondolom a vízpart teszi. A viharok óriásiak, félelmetesek tudnak lenni, minden évben egyszer kicsavar jó pár fát az út mellett. Amúgy a Balaton nem önt ki, vagy ilyesmi:) ilyen nem szokott előfordulni, bár én csak 15 éve lakom itt:) Nyáron nyüzsög a város,de az utóbbi években télen sem mondanám kihaltnak, egyre több turista fedezi fel magának a várost, mert rengeteg az építkezés, az újdonság, minden az idegenforgalomért van. Összességében nagyon szép hely, eddig mindenki irigyelt, aki megtudta,hol élek. Elégedett vagyok a városommal:)
2011. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is szépnek találom, bár még nem tartook ott, hogy oda tudok költözni de ha elvégzek mindent akkor szeretnék,egy olyan 4 év és talán utána már birok is menni, és még érdekelni, hogy a "kisebbség" az mekkora arányba van =) hogy sokan vannak vagy kevesebben vagy ha vannak is akkor azért ők nem az olyan legalja mint esetleg a gy.pataiak hanem rendesek? =)
2011. máj. 10. 18:49
 3/7 anonim válasza:
vannak, mint minden városban, de ez nem Borsod megye, hanem Veszprém,ugyhogy a számuk kevesebb. És igen, jól élnek, olyan igazi cigányok, külön területen laknak, nem pedig elszórva, külön szórakozóhelyekre járnak, ugyhogy sok vizet nem zavarnak a városban. Itt nem jellemző a putri és a rossz körülmények. Vannak, de elenyésző.
2011. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) végülis nem a dolgozó cigányokkal van bajom, mert van 1 ismim aki kamionozik és 700E-ret keres szóval ő beilleszkedik rendes minden, csak az olyanokkal h ma is belém meg 1 csajba belekötöttek mert épp unatkoztak a buszon -.-
2011. máj. 16. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen megélhetési lehetőségek vannak ott egy 30 év körüli férfinek. Milyen munkakörben a legkönnyebb elhelyezkedni férfiaknak? Mi is felköltözünk majd 3-4 év mulva. Én vendéglátásban szereztem végzettséget,tehát ez adott,de a páromnak nem tudom mit érdemes elvégeznie (tanfolyamot),hogy rendesen éljünk. Kisgyerekes családvagyunk.
2011. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom kérdésre kérdést írtam,de ez a téma engem is érdekelne,mint a kérdezőt! (Nem lehetne kiemelni?) Utolsó voltam
2011. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de persze kiemelem ha ki birom :D én is majd pincér szeretnék lenni és hát Balaton környéke úgy is ilyen turisztikai hely
2011. máj. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!