Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gödöllőről Balatonalmádiba?

Gödöllőről Balatonalmádiba?

Figyelt kérdés
Néztem vonatot csütörtökre, átszállás mindenképp kell. Nem akarok úgy menni, hogy pesten még utazgatni kelljen pluszba. Találtam egy ideális vonatot, csak megerősítés kéne (vki megnézhetné, elvirán ugyebár). Szóval elvileg ez a vonat 09.29-kor indul Gödöllőről Szabadbattyánba, 11.33-ra van ott, aztán a kövi vonat, ami már Almádiba visz 11.49-kor indul és 12.34-re ér oda. Valaki legyen olyan szíves, és nézze meg nekem, hogy ez tényleg így fog-e történni. Jah és mégegy kérdés: a vonaton hangosan, érthetően bemondják mindig, hogy milyen megálló következik, vagy alibi makognak vmit, mint a héven pl?
2011. júl. 18. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem részletesen a vonatokat, ez egy kicsit gyanús:

Budapest-Keleti 10:00 10:15

Kelenföld 10:28 10:29 (érkezés, indulás)

Vagy a Keletiből átmegy a vonat Kelenföldre, aztán annyi? :O

2011. júl. 18. 17:13
 2/4 anonim ***** válasza:
A Keletiből van olyan vonat, ami Kelenföld felé megy (Győr/Sopron/Szombathelyi vonatok), és meg is állnak ott. Kelenföldön fel tudsz szállni olyan vonatra, ami a Déliből indul a Balcsi felé. Egyébként a Keletiből "csak" 1 metrózás a Déli.
2011. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Nem tudom, hogy így megnyitja-e, de ez alapján mit mondanál? Ugyanaz a vonat megy tovább a keletiből?

2011. júl. 18. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól nézted a vonatot, ezzel tényleg nem kell átszállnod Pesten, csak Szabadbattyánban.

Az elvira a keresés után írja is, hogy hány áttszállás és hol. Nem tudom mi a gyanús neked abban a vonatban. Bemegy a Keletibe, vár negyed órát aztán megy tovább. A balatoni vonatok mind megállnak Kelenföldön, akár Keletiből, akár Déliből indultak. Így ez is megáll - ez sem gyanús.

Ha az elvirán a vonat számára kattintasz, akkor kiírja a teljes útvonalát. Ebből egyértelműen látszik, hogy ugyanaz a vonat megy egészen Sátoraljaújhelytől Keszthelyig.

Válaszd bátran ezt a vonatot!

2011. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!