Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mezőkövesden voltunk a héten,...

Mezőkövesden voltunk a héten, és van ott egy kisebb tő, szökőkút meg egy templom. A tó körül pár pad, és annak a tetején egy ilyen hálóféleség. Az mi célt szolgál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Én mezőkövesdi vagyok...Pontosan nem tudom mire gondolsz, de ha a templom melletti részre, akkor ott futónövények lesznek, ha a templommal ellentétes sarkon, azzal kapcsolatban nem tudok mit mondani...Talán játék gyerekeknek.
2011. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

kedves kérdező.

Én tudom, hogy mire gondolsz.

A tó, amit te emlegetsz, az a Kavicsos-tó, és nem régen lett felújítva.

Mi amikor aug.20-án kimentünk először a felújítás után, nagyon elgondolkodtunk rajta, de nem jöttünk rá, hogy mi célt szolgál, és bár azóta eltelt kb 2 év, még most se:D

Úgyhogy ne érezd magad hülyének, szerintem Kövesden csak azok tudják, hogy mi az, akik csinálták. Vagy ők seXD

2012. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi azon a hálón ülni szoktunk:D De amúgy tényleg semmire sem jó.:)
2013. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!