Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan szép kastély a...

Van olyan szép kastély a világban, mint a Budavári Palota? És olyan szép templom, mint a fóti katolikus?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:02
 1/6 anonim válasza:
A fóti templom tényleg szép, de a Budavári Palotában szerintem semmi különös nincs.
2010. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én voltam az angliai Berkeley kastélyban (ott ölték meg parancsra II:Edward angol királyt) Nem csak a kastély gyönyörű belülről,és kívülről hanem a hozzátartozó hatalmas angol kert is..A folyóban kacsák,hattyúk úszkálnak,és nem csoda hogy messze földön híres az angol kertészet..Egyszerűen csodálatos látvány..

Bár kívülről már volt szerencsém látni Neuschwanstein kastélyát is amit II.Lajos bajor király épített.nemsokára (legalábbis remélem) hogy alkalmam lesz belülről is megnézni,mert állítólag csodás a berendezése..Azt tudom,hogy a kastélyban van egy mesterséges kis tó és egy kis barlang is...

2010. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neuschwanstein-t láthatod belülről a Gabriel Knight 2 című játékban (alcíme: the beast within), ha eljutsz odáig, ugyanis a játék sztorija pont a bajor király köré fonódik. A játék maga is nagyon jó, annak ellenére (vagy talán éppen azért), hogy nem mai gyerek.


Pl. ebben a videóban láthatod a kastélyt:


http://www.youtube.com/watch?v=GoOXCM3yJ-M


Azért élőben biztos még jobb :)

2010. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanazt akartam mondani,mint az előttem szóló!!Nekem volt alkalmam személyesen is ott lenni,és őszintén szólva,a zeneteremben sírva fakadtam,annyira meghatott a szépsége! :)
2010. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 19:30-nak


nagyon kedves vagy,hogy küldtél linket de pontosan azért nem nézek még a neten sem utána mert nem akarom a varázst elveszíteni..Úgy néz ki,hogy hamarosan részem lesz abban,hogy személyesen ott sétáljak a kastény falain belül..Szeretném a saját szememmel látni,és így élvezni a csodás épületet..

2010. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor majd utána nézd meg a játékot, lol.

Érdemes, mert egy alternatív horror-fantázia sztori van köré szőve, szóval ha a valódi kastély érdekel, akkor nyilván ez is fog.

2010. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!