Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyaraltatok már egyedül?

Nyaraltatok már egyedül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:53
 1/5 anonim válasza:
igen , de haza mar nem egyedul mentem , mert ossze futottam a legjobb baratnommel . tehat o is egyedul volt es en is , ezert lemondta a repulo jegyet , es velem jott haza autoval , ott pedig egy hotelbe koltoztunk ..
2011. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. De én egyedül nem is mennék. Tulajdonképpen ez rátermettség kérdése, van, aki egyedül is remekül tudja érezni magát egy nyaralás alatt, mert szóba elegyedik mindenkivel, ismerősöket szerez. De én nem vagyok ez a nagyon nyitott típus.
2011. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

tenyleg ne indulj el nyaralni egyedul , ha visszahuzodobb , nehezebben baratkozo tipus vagy , es foleg ne , ha kulfoldre mesz es nem ismered a nyelvet . en nyilt vagyok , es feltalalom magam mindenhol . 21 lany

elso voltam :)

2011. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, 17 eves voltam es gorogorszagba akartam menni, de csak nekem volt ra penzem a kornyezetemben, az evkozbeni osszekupogatott diakmunkabol. :) Elso nap kemeny volt, fiatal voltam, de aztan nagyon elveztem, mindenfelet kiprobaltam es vagy 10 emberrel azota is tartom a kapcsolatot. Ennek mar 3 eve.
2011. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még nem nyaraltam egyedül de hajlok rá hogy egyszer kipróbáljam. Szerintem még mindig jobb lenne az én nyaralásom mint azoké a családoké akik naphosszat csak marják egymást vakáció alatt is.
2011. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!