Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sárospatakról vonattal hogy...

Sárospatakról vonattal hogy jutok Balatonszárszóra? Sose utaztam egyedül, valaki segít lépésről lépésre?

Figyelt kérdés

Úgy akarok ott megjelenni, hogy senkinek sem szólok. :) De sose utaztam vonaton egyedül, sőt buszon se nagyon. Nem tudom, hogy működik az egész, az átszállások, semmi.


Holnap olyan dél körül oda szeretnék érni, és legkésőbb este 10-re hazaérni. Hogy lehetne megoldani? Fontos lenne, minél hamarabb megtervezni, mert gondolom hajnalba kell indulnom!


Köszönöm a segítséget. 16/l


2011. júl. 8. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az elvira.hu-n a menetrendet.
2011. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elvira szerint holnap reggel 6kor indul egy, ami fél 1re van Szárszón és át sem kell szállni.

Ha délre akarsz odaérni akkor az 5óraival menj, csak akkor Szerencsen és Pesten is át kell szállni.

Visszafelé pedig fél5kor jön az utolsó, az 11re van Sárospatakon és 2 átszállásos.

[link]

2011. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, visszafelé 10re hazaéréshez a 14:37/14:57es jó, azokkal 21:59-re érsz Sárospatakra.

Szerintem ezek közül az 57es jobb, csak kelenföldről nehogy elvonatozz a délibe, a 7es busz gyorsabban elvisz a keletiig és akkor itt is csak 1szer kell átszállni vonatról vonatra.

2,5 óráért miért mész el? Az út 6-7 órás, több, mint a fél napot átutazod.

2011. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán túl okoskodónak tűnik a hozzászólásom, de segítő szándékkal írom: szerintem 16 éves lányként (pláne, hogy először utazol) ne menj ÚGY, HOGY SENKI NEM TUD RÓLA!!! Természetesen jó eséllyel semmi rossz nem történik -remélhetőleg rosszul sem leszel a hőségben, max lekésel egy csatlakozást és a Keletiben alszol :) - de ha mégis, nem lenne vidám, ha rólad szólna az esti Fókusz... Amúgy egyetértek az előzővel: kb 3 óráért utazni 14et és kifizetni 10e Ftot (feltételezve, hogy diákkal utazol), hát, nem biztos, hogy a legjobb ráció...

Egyébként pedig ha először vagy Pesten, azért az átszállás sem biztos, hogy egyszerű, de ez egyéntől függ: van aki először jár Bpn, és simán tájékozódik, van, aki ott lakik, és alig tud közlekedni. Csak tudod: az ördög nem alszik :)

2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha visszaértél, írj, hogy milyen volt, megjártad-e baj nélkül! Drukkolok neked! (Az utolsó hozzászóló)
2011. júl. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mentem végül, tesómnak elmondtam, ő is lebeszélt :) köszönöm a válaszokat azért nagyon!
2011. júl. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!