Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Párommal megyünk 1hétre...

Párommal megyünk 1hétre rokonokhoz Pestre! Milyen látnivalókat ajánlotok? Nem tudunk dönteni, hogy hová menjünk. (a Margit-sziget alap)

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 06:14
 1/10 anonim válasza:
73%
Sétáljatok egy nagyot a Budai Várban.
2011. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hősök tere, parlament, halászbástya, bazilika, Mátyás templom, esetleg a zsinagóga(dohány utcai)
2011. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én az állatkertet nem hagynám ki! :)
2011. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
város liget, hősök tere, közlekedési múzeum
2011. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
rossz idő esetén érdemes a múzeumokat is megnézni. Színház, opera. A Várban van egy Labirintus, honlapjuk is van.
2011. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
AZ előzőek leírtak szinte mindent, amit érdemes. De szerintem a Margit-szigetet se hagyd ki. Olyan gyönyörű! Lehet egy nagyot sétálni, nagyon szép környezetben :) Nekem az a kedvenc helyem :)
2011. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
menjetek az istván utcába és fogadjatok valakivelh nem bírjátok megenni a jetit 10 percen belül :D [link]
2011. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jaj bocsi!:D Előző vagyok, és most látom, hogy a kérdésedben is benn van. NE haragudj! :D Akkor így írom: Nem fogod megbánni, hogy kimész oda.

Tényleg bocsi, figyelmetlen voltam !:D

2011. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!(Margit-sziget,Városliget,Állatkert alap...:)
2011. aug. 5. 06:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem az időjárás is kegyes lesz hozzánk,mert eléggé rossz időt mond jövő hétre:(
2011. aug. 5. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!