Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentendrén milyen "ingyenes"...

Szentendrén milyen "ingyenes" látnivalókat mutassak meg nővéremnek, aki még nem járt ott?

Figyelt kérdés
szeretnénk egy napot együtt tölteni, de nem otthon, minden nyáron egy napot elcsavargunk, csak mi ketten. tavaly Komárom volt ilyen. De neki semmi pénze nincs ilyesmire, ezért én füzetem, megjegyzem nekem se sok,út is elég drága lesz. szóval csak sétálgassunk, fotózkodjunk, pizza fagyi és beszélgessünk. ki akar kapcsolódni, ez jó program lesz szerintetek? vagy tudtok mást Egom közelében?
2011. júl. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Esztergomtól nincs messze (annyira) visegrád, na az pont erre felel meg.
2011. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az nekem is nagyobb falat lenne. :) Az komolyabb szervezést igényel :D
2011. júl. 2. 20:02
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy ha tényleg olcsón megakarom úszni elmegyünk Rám-szakadékba. Én mindenképpen szerettem volna, de anyáék nem nagyok. talán Neki tetszik majd , fényképezni kikapcsolódni itt is lehet. szerintetek?
2011. júl. 2. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugodtan el lehet egy napot nézelődni Szentendrén.

Fagyi. pizza nem olcsó.

És az egész feltétele a szép idő. Mert akkor jó mászkálni, leülni egy padra, egyébként pedig edő elől már a múzeumos belépők sem olcsók.


mit választottatok tavaly?

Idén gyertek AUGUSZTUS utolsó hétvégéjén az Éjjel-Nappal nyitvára! Múzeumok is vannak ingyen, és sok ingyenes zenei program, néznivaló, még éjjel is !!!!

nagyon jó andalogni!

2012. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, végül túrázás lett belőle Pilisbe Már terveztük a köv. évet, de úgy néz idén nyáron már egy apró gyermek fogja lekötni a családot : )de köszi
2012. febr. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!