Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon lehet utcán...

Magyarországon lehet utcán sétálni fürdőruhában?

Figyelt kérdés
Magyarországon (főleg nagyobb városaiban) lehet utcán sétálni füdőruhában, bikiniben, vagy melltartóban?
2011. aug. 6. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, de elég furán néznek rád ha az nem siofok vagy hasonló nyaraló övezet.


èn velencei vagyok ott sokan sétálnak úgy, nem is feltünö.

2011. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért egy kis nadrágot felvennék alulra, de amúgy nem gáz, főleg ha olyan meleg van, mint volt pár hete.
2011. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen nyaralóhelyeken biztos, de ha itt Budapesten látnék valakit bikiniben az elég hülyén nézne ki.
2011. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Van erre egy törvény.Régen olvastam róla..
2011. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos lehet, mindenesetre szerintem nem igen illik, vagy is nagyon fura, ha nem valami tipikus nyaraló helyről van szó.

Annyira meleg szerintem sosincs, hogy egy nagyon rövid sortot és lenge topot ne lehessen elviselni. :)

2011. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Csak egyrészesben lehet!


Úgy, hogy valamelyiket, le kell venned... :)

2011. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor például alul rendesen nadrág, szoknya, felül meg bikini vagy melltartó?
2011. aug. 7. 17:37
 8/11 anonim válasza:

Ez helyzettől függ, de szerintem legalább egy hosszabb pópó illik. Különben megbámulják az embert.


Fiúknál sem illik a félmeztelen felsőtest, egy póló kell az úszógatya mellé.

2011. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer az egyik fiúbarátunk a nagy meleg miatt félmeztelenül közlekedett a városban.Az utcán nem volt gond(bár megbámulták még úgyis hogy ő a férfi) de amikor bementünk egy mekibe vagy bárhová,rögtön szóltak,hogy vagy felveszi a pólóját vagy sajnálják de hiányos öltözékben nem jöhet be.

Azt hittem csak Magyarországon van ilyen..de tévedtem.

Angliában már többször láttam hogy a rendőrök szóltak a félmeztelenül közlekedő emberekre,hogy vegyen fel valamit..Mr az utcán sem nézték jó szemmel.

2011. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szállodákban medencénél lévő pool-bar kivételével sem szabad. Sőt, papucsban sem egyes jobb éttermekben (nem teszkós strandpapucs hanem tízezres márkásban sem)


Egyes építőipari termékeket is forgalmazó üzletben is láttam kiírva, hogy "kérjük tiszteljék meg a többi vevőt és áruházunkat azzal, hogy fedetlen felsőtesttel nem vásárolnak"


Máshol meg ezt olvastam: "Show your tits for a free beer" :)

2011. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!