Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek érdemes megnézni...

Szerintetek érdemes megnézni a Gyulavári Kastélyt? Mik a tapasztalataitok? Milyen hely?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 16:08
 1/2 anonim válasza:
Érdemes meglátogatni, a közelében van egy tavacska, igencsak romantikus és maga a kastély bejárása is külön élményt nyújtott.
2013. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk (2013) és nagy élmény volt. Több tárlat van, egy az európai országok himnuszairól szólt, alig tudtam otthagyni, mivel nem volt időnk mindent végigolvasni és végighallgatni. Tudtátok, hogy a finn és az észt himnusz dallama megegyezik?


A biogazdálkodás módszereiről is volt egy érdekes tárlat, szívesen elidőztem volna még ott is.


A Békés megyében élő nemzeti közösségekről (cigány, magyar, német, román, szlovák stb.) is nagyon jó összeállítás volt, tárgyi emlékekkel, népviselet bemutatóval és egy-egy közösség történetének az ismertetésével.


A vidék élővilágával foglalkozó tárlatot kényszerből átugrottam.


Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki arra jár. Kerékpárral mentünk, így is kitűnően megközelíthető a kastély. Egyébként szerintem durván alulreklámozott.

2013. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!