Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mik a tapasztalataitok Szegedd...

Mik a tapasztalataitok Szegeddel kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy jövőre több mint valószínű,hogy Szegedre fogok járni főiskolára. Kicsit tartok tőle,mert még soha nem voltam ott,és elég messze is van (Zala megyében lakom).

Esetleg akik ott laknak leírnátok ,hogy mik a pozitívumai ,esetleg a hátrányai a városnak? Szerettek-e ott lakni? Vagy aki csak volt ott valaha,milyen volt?:D

Ilyesmikre lennék kíváncsi. :)

18/L


2011. ápr. 17. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én itt lakom, szerintem a legjobb hely Mo.-n:) van minden: több egyetemista és fősulis klub, folyamatosan kulturális rendezvények, pláza+ősszel nyílik az Árkád, stb... Negatívumként csak annyit tudok, hogy épp épül egy új villamos vonal, így az autós közlekedés a város egyes részein elég kaotikusak. ha van vmi még kérdezz!:):)
2011. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a megyében lakok, de többször jártam már ott, mivel megyeszékhely.

Jó a közlekedés villamossal, busszal bárhova eljutsz városon belül is, és azon túl is.

Eléggé nyüzsgő város.

A belvárosban a Kárász utca = a pesti Váczi utcával, csak persze valamivel kissebb.

Saját színháza van, + ha hallottál már a "Szegedi Szabadtéri Játékokról", az nemzetközileg híres előadás-sorozat. Vannak sportolási lehetőségei, uszodák, teniszpályák. Szinte a város közepén a tiszai-strand.

A többi egyetemistával szerintem "jól el lesztek", unatkozni nem fogtok.

2011. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első,köszi ,de nem ez volt a kérdésem. Úgyhogy ha nem szeretnél válaszolni ,ne tedd.:)


Második,harmadik köszönöm a választ. Igen hallottam különböző programokról ,ezért is volt szimpatikus a város. Igazából még Pesten jelöltem iskolát,szóval nálam ez a két város "játszik". :D DE úgy gondolom Szeged biztonságosabb.

2011. ápr. 17. 20:14
 5/9 anonim válasza:

Szia!


Az első sem linkelt hülyeséget, mert sokan, sok mindent leírtak a várossal kapcsolatban. Szívmelengető volt olvasni, nekem a szegedinek, hogy mások is ennyire imádják városunkat :)

Szeged gyönyörű és barátságos. Körülvesz a természet, akármerre is mész. Csodaszép virágok mindenütt. :)

Hm...nem tudom leírni, mily csodás várost választottál!

Remélem neked is tetszeni fog itt nálunk :)

2011. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Igen tudom ,hogy nem hülyeség,meg is néztem,csak jobban szeretem ,ha az én kérdésemhez nem egy másik kérdést linkelnek. :)


Igen ,azért utána néztem,meg nézegetek folyamatosan ,hogy milyen is ez a város,de azért megnyugtatóbb közvetlenül tőletek hallani. :)

2011. ápr. 18. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:

majd ősszel nagyon hiánypótló nyitás lesz az Árkád bevásárlóközpont, mert a plazán és a napfény parkon kívül nem is nagyon van bevásárlóközpont

Csak a Kárász utcában lehet shoppingolni

2011. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia,

én is úgy jelentkeztem Szegedre egyetemre, hogy előtte nem voltam ott, ismerőseimtől se tudtam róla semmit

és nem bántam meg, imádtam, nem akarok nagy szavakat írni, de már akkor is minden nap tudtam, h hiányozni fog Szeged és tényleg nagyon hiányzik, eddigi legjobb éveim voltak ott

azt szerettem benne, hogy lakható kisváros, mindenhova el tudsz jutni rövid időn belül, de elég sok lehetőség van, nem unalmas az élet

nincs külön egyetemváros, hanem a város több részén vannak egyetemépületek, így szinte mindenhol találkozhatsz fiatalokkal, ismerősökkel

ismerőseim mikor meglátogattak, mindegyik azt mondta, h Szegeden mások az emberek, vidámabbak és szebbek, komolyan!

jó lesz szerintem:)

2011. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. ápr. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!