Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretitek Budapestet?

Szeretitek Budapestet?

Figyelt kérdés
Es ha igen miert?
2011. aug. 10. 13:15
1 2
 11/17 anonim válasza:

Budapestet magát szeretem, a programlehetőségek, az életstílus miatt.

Csak azt nem szeretem, hogy az itt élő emberek nem vigyáznak rá. Legszívesebben pofán verném a szemetelőket, a kutyájukat járdára szaratókat, a firkálókat stb.

Ha mindenki értelmes ember módjára ezekre az apró dolgokra figyelne, akkor sokkal tisztább és szebb lenne a város.

2011. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerencsere sokfele tesznek ki kamerakat:)
2011. aug. 10. 23:30
 13/17 anonim válasza:
65%
szerencsére nem élek ott csak voltam és egy koszos lepukkant betonzsungel az egész, bunkó emberekkel és cigányokkal
2011. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A fővárosban élek, de annyira a szélén, közel a városhatárhoz, hogy az már-már vidékies hangulatú. Alig "használom" a várost, csak akkor utazok be nagy ritkán, ha feltétlenül szükséges. Szóval nem érzem teljes Budapestet az enyémnek, hiába születtem és élek itt. Minden szívfájdalom nélkül el tudnék költözni hasonló csendes környékre vidékre, ahol jó a közbiztonság.
2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
utálom mert szar
2012. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A klasszikus értelemben vett Budapestet, ahogy a külföldi turisták ismerik, azt utálom. Nem is igen látogatom azokat a helyeket, amit ők. Nyáron rettenetes az élet bármelyik részén, mégse a Balaton partján fekszik...
2012. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nagyon utálom, ha ott kéne laknom inkább megölném magam, csak hogy ne kelljen ott laknom.
2015. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!