Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfüred, mint nyaralóhely?

Balatonfüred, mint nyaralóhely?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérdezősködni egy kicsit Balatonfüredről. Milyen strandja van? Van-e tippetek olcsó szállásra (3 fő, 2 éjszaka, hétfőtől szerdáig). És egyáltalán, mit érdemes ott megnézni?(ami sétálva sem nagy táv, mert semmilyen közlekedési eszközünk nem lesz). Köszönöm előre!
2011. aug. 11. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak szállások nézd meg:

[link]


Én már 3 éve voltam Füreden szép hely mondjuk van a Tagore-sétány,ha tovább sétáltok átmehettek Tihanyba.

2011. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezen az oldalon nem éppen a mi pénztárcánknak megfelelő ajánlatok vannak, ezért kéne inkább személyes ajánlás, ha valaki esetleg tud olcsót, ismerőst, stb.
2011. aug. 11. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felmész Balatonfüred város honlapjára, ott találsz szállásokat elfogadható áron. Ezek általában kiadó appartmanok, szerintem egyik másik nagyon jó, mi már voltunk egy-két helyen. Füreden nincs szabad strand, csak fizető, de ezek jók. Ha látnivalókat kérdezel, Lóczy barlang, Jókai kilátó, Jókai múzeum (az író háza berendezve)
2011. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtörtént a nyaralás! Mindenkinek ajánlom, aki arra a környékre megy, hogy válassza Csopakot, egy gyönyörű kis falut (vonattal 5-10 perc Füredtől). Olcsóbb a szállás, és nagyon klassz a strandja.
2011. aug. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!