Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretitek a balatont?

Szeretitek a balatont?

Figyelt kérdés
Ha igen miert,ha nem miert nem.
2011. aug. 13. 11:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én nagyon szerettem,de kiábrándultam konkrétan hazánk időjárásából,miután 1 hetet töltöttünk le,amiből 1 nap volt jó idő...hát elég dühös és szomorú voltam...

Velencei tóról meg annyit h koszos büdös,egyszóval gusztustalan

2011. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én is szeretem a Balatont ... nagybetűvel írni.
2011. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép, a vize hangsúlyozottan tiszta, mivel lassan mélyül, annak is ideális, aki nem tud úszni, a környező vidék is klassz, ez különösen érvényes a tanúhegyekre / pl. Badacsony /. Sajátos a hangulata. És éppen ezért nem csak a fürdés miatt érdemes odamenni / tehát nyáron / hanem más évszakokban is, kirándulni, várost nézni.

Sajnos, ami negatív, az a vendéglátóhelyeken a lehúzás, a magas árak. Viszont, ha az ember talál valami olcsó szállást, esetleg kiadó szobát, és maga is tud főzöcskézni valami meleg ételt, akkor nem olyan vészes.

Én már többször voltam a Balatonnál, de voltam tengerparton is, hát...azért az utóbbi az egészen más!:-)De nem is érdemes összehasonlítani a kettőt...

Ha módod van rá, utazz le a Balatonra, mert megéri!

2011. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Velencei-tavat sajnos valóban nem lehet összehasonlítani a Balatonnal. Vannak kulturált, kiépült partszakaszai, de a víz valóban nem valami tiszta.
2011. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Balaton szinte a mindenem, még ha nem is élek ott, de nagyon sokat nyaraltam arrafelé. Rokoni szálak is fűznek oda. Sokkal inkább azt érzem otthonomnak, mint Pestet.
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nekem kicsit olyan mint a vetésforgó, mindig máshová kell mennem a partján, ha nem akarom megunni. Nincs olyan település, amit kizárólagosan, huzamosabb ideig látogatnék. Régen persze voltak ilyenek, de már más részeit is fel akarom fedezni. A média, a dalok által bemutatott Balaton nem érdekel, én nem azokat a sablonos helyeit szeretem.
2016. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!