Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debreceni van itt estleg?...

Debreceni van itt estleg? Virágkarneválra hogyan készüljünk, hogyan van az egész, honnan megyünk hová, mikor és hová vegsyek jegyet, egyáltalán hol rakjuk le a kocsit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésedre váélaszolok de engem is érdekelne,mert mi is készülünk hogy megyünk.
2011. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok. Jegyet csak akkor kell vennetek, ha a Stadionban akarjátok nézni a karnevált. Ha az utcán (szerintem az sokkal bulisabb), akkor csak időben ki kell menni mondjuk a Piac utcára, és találni egy jó, árnyékos helyet, ahol esetleg még a járdaszegélyre is leülhettek. Nagyon-nagyon nagy tömeg lesz, vigyázzatok az értékeitekre, egymásra!

Én a Fórumban parkolnék, vagy valamelyik parkolóházban a helyetekben.

Honnan jöttök, megkérdezhetem?

2011. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok :).Kedves Debreceni!NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZODAT-NAGYON ARANYOS VAGY!Mi Bp-ről megyünk 4-en,szüleink és mi ketten a párommal.Most vettünk jegyet online 4 db-ot a D szektorba a stadionba,csak azt nem tudom,hogy hogyan oldjuk ezt meg?Tehát az utcán kísérjük a kocsikat,és menjünk vele az első kocsival a stadionba és akkor foglaljuk el a helyünket?Vagy hogyan van ez az egész?Köszönjük az intő szavakat is-komolyan!!!Itt vagyok,várom a válaszodat :)
2011. aug. 16. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én debreceni létemre még sosem voltama Stadionban Virágkarneválon. Szerintem aki odamegy, az már az utcán nem álldogál, hanem egyből leül a helyére. Hiszen nem is érnétek úgy oda, hogy még az utcán is kószáltok. Írtam, hogy nagyon nagy lesz a tömeg. A karneváli menet végigvonul a városon, egész a stadionig. A városban minden utca, ahol végigmennek, tele van emberekkel, örülünk, ha egy állóhely jut, tehát mászkálni nem nagyon van lehetőség. Üljetek le a stadionban a helyetekre, és várjátok, míg odaér a menet!

Nagyon jó szórakozást kívánok Nektek! Látványos lesz, az biztos, és tényleg kihagyhatatlan élmény!

Bármi kérdésed van, írj nyugodtan!

2011. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mennyi a jegy?
2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves Debreceni válaszoló :).Jajj nagyon köszönöm a válszodat-így tényleg sokkal könnyebb lesz.Mert azt mondták nekünk,hogy annak,mikor mennek a kocsikkal,azt követni szokták,mert annak megvan a saját hangulata,de ez valahogyan sehogyan nem fért a fejembe,hogy de akkor hogyan kerülünk a stadionba a helyünkre.De akkor így könnyebb lesz,ha korán oda érünk már.Köszönöm a válaszodat-tényleg,s ha hazaértünk megírom Neked,hogy milyen volt :)

Kérdező,mi 750 Ft-ért vettünk jegyet,ez a legolcsóbb a D szektorban a legdrágább az 3500 Ft.

2011. aug. 17. 21:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, és érezzétek jól magatokat! :))
2011. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia, hogy tetszett a karnevál?

:)

2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szióóóóóóóóóóóóóóóó :))) !Jaaaaaaaaaaajjjjjjj,ne haragudj,el is felejtettem,hogy megígértem,hogy majd megírom,hogy milyen volt :)

Hát ez egy CSODA-KOMOLYAN!!!Én még ilyen szép várost,mint Debrecen,még nem is láttam,és az emberek olyan kedvesek,hogy ez itt Pesten elképzelhetetlen.Segítőkészek,kúltúráltak :)

Csoda szép volt,pont most nézegettem meg a készült fotókat,és olyan jó érzés volt újra átélni az ottani hangulatot!!!Tényleg ennek külön hangulata van,én jövőre is el szeretnék menni,de már 19-én le megyünk,mert szét szeretnék nézni a városban,és a nagy erdőben is :)) Jajj de csodás ott a nagy szökőkutnál,nem tudom,hogy mi a neve a térnek,de hát egyszerűen el vagyok ájulva Debrecentől :)

És tényleg NAGYON KÖSZÖNJÜK A SEGÍTSÉGET,mert sokat segítettél rajtunk :)!Ti hol voltatok,esetleg a stadionban?mert mi igen,ott voltunk a D szektorban,s mindíg mikor oda értek a táncosok,lejtettek nekünk egy táncot és zenéltek :))) olyan szép volt :))))írjál :)

2011. aug. 29. 17:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, hát tényleg örülök, hogy ennyire tetszett a város, és a karnevál is!! Tényleg klassz, bár ha itt laknál, a város hamarosan nem tűnne annyira izgalmasnak. A Nagyerdő tényleg szép, érdemes megnézni, ha legközelebb jöttök.

Mi az idén nem mentünk ki, mert még picike a kisfiunk, és vele még nem lehet.

Érdekes, hogy azt mondod, barátságosak az emberek, mert mindig "szidni" szoktak minket cíviseket, hogy karót nyeltünk :)

Minden jót Neked!!!!!!

2011. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!