Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm Angliába megy....

Barátnőm Angliába megy. Milyen meglepetéssel készüljünk a bulira?

Figyelt kérdés
Fotóalbum megvan,kap olyan,mint a leánybúcsún a menyasszony.. Ilyen típusú ötleteket szeretnék.
2010. aug. 23. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Már lassan egész Magyarország kimegy Angliába..ennyire viszket neki?
2010. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre inkább nem írok semmit!
2010. aug. 23. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne menne?? Nyögjünk inkább itt a hitelek alatt??? Na persze.. Tudom ott sincs kolbászból a kerítés, de mégis több az esélyem mint itt...
2010. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van! :D
2010. aug. 23. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
kössz:D Nevezhettek hazaárulónak, szeretem.. sőt imádom zt az országot, büszke is vagyok rá.. De már marhára unom, hogy a gazdaságunk, és a politikánk( többit meg se említem inkább -.-) egy csőd..
2010. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az menjen ki, aki odavaló. Magyarként élj itt, Angliát meg hagyd meg az angoloknak.
2010. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miután ezt megbeszéltük,lehetne a kérdésre koncentrálni? :D
2010. aug. 23. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor a sok gönc külföldi termék miért van benn nálunk? -.- Ennyi erővel ha már a nagy Magyarságnál tartunk.. legyen minden Magyar ebbe az országba, de már lassan az embereken kívül semmi más nem az..


Kérdésre: Valami csajos, de te ismered.. gondold át minek örülne, mit szeretne, stb.

2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csináltam neki egy dobozt :]


Fogtam egy cipősdobozt, bevontam csomagolópapírral. A dobozba pedig "mütyürűk" kerültek: fésű, minisampon, szemhéjtus, rágó, óvszer, pici üveges alkohol, vattapamacs, boríték, papír, toll, ceruza, fénykép, kicsi kabala :]

2010. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na én válaszolok ammennyit tudok ...mert látom most itt ...xD

szerintem ami neki emlék marad.

igen a fotók jó ötletek :'D

vagy valami közös videó.Közös fénykép a bulin és majd elküldöd neki.

A bulira is betehettek valami kis rövid videót ami rólatok szól.(képekkel)

és végülis ilyenek...tehát ne a sarki boltba meg messzi boltba vegyetek neki drága és nagy cuccokat mert az nem éri meg.

Szórakozzatok még egyet utoljára...(igaz nemtom visszajön-e)

2010. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!