Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit tegyek hogy anyám engedjen...

ChrisMix kérdése:

Mit tegyek hogy anyám engedjen el? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap akarok menni strandra de anyám nem enged el,ezért mert egyedül nem mehetek el de most senki sem ér rá hogy elvigyen,de mondtam neki hogy eltudok menni magamba is és azt mondta hogy nem szóval mit tegyek?!


13/F


2011. aug. 19. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem enged, akkor ne trukkoz. Ahhoz mar keso van, ha egy hettel elotte probalsz bizonyitani, hogy felelosegteljes vagy es megbizhat benned, talan ravahetned. Igy azt javaslom napold el a dolgot, segits neki a otthon, legy kedves es varj 1-2 napot amikor kitud menni veled valaki. Ugy tudom jo ido lesz meg vasarnap is, szoval ne aggodj, mehetsz akkor is. :)
2011. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
de miért nem enged el? én ezt nem vágom hogy egy szülőnek miért kell ilyen szigorúnak lennie:S
2011. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Várok még komikat!
2011. aug. 19. 21:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem félt nehogy történjen valami, most komolyan ha velem vannak vagy nem akkor is történhet valami!amúgy meg szerintem elég nagy vagyok hogy ne történjen semmi
2011. aug. 19. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Felnottkent majd megertitek az aggodalmat. :) Egyebkent ennyi idosen en mehettem, de bennem elegge megbiztak. Ha eddig nem adtal okot a bizalomra akkor adjal, csak ugy kerhetsz barmit is. Ha eddig se volt veled gond, akkor ulj le anyuddal es mond el neki normalis hangnemben, hogy tudsz mar vigyazni magadra, szeretnel elmenni es hogy megbizhat benned. Ha igy sem enged, ne nyaggasd tovabb, annal rosszabb lesz.
2011. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megbízhat bennem!Szerintem holnap reggel meg is beszélem vele!
2011. aug. 19. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendben, csak ugyesen! Ha nemet mond, akkor se kezd flegmazni, mert akkor o is egyre "dacosabb" lesz es te is. Es tudom, rossz ezt belatni, de egyelore o a fonok. :) Viszont ha elenged, tenyleg probalj meg nem belefulladni, azzal maris lesz egy adud ha legkozelebb szeretnel menni valahova. :)
2011. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben és nem fogom vissza szólni!És remélem hogy nem fogok!
2011. aug. 19. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs csodarecept a problémádra. Meg kell vívnod a saját harcod a korlátok ellen, amit a kortársaid nagy részének is. A korábbi generációknak is meg kellett vívniuk. A későbbi generációknak is meg kell majd vívniuk. Ez az élet velejárója. A holnapi strandnak semmi jelentősége nincs, mert úgyis rossz idő lesz. Az számít, hogy milyen mértékben múlik rajtad, és mennyire a szüleiden, hogy mikor hol mit csinálsz. Ez nem olyan, hogy egyik vagy másik félnek van igaza.


Szüleidnek nagyobb az élettapasztalatuk, kívülről látják, mi történik veled, észrevesznek olyasmiket, amiket te nem láthatsz, általában jobb döntést tudnak hozni nálad.


Te sokkal jobban ismered a saját személyes céljaid, vágyaid. Jobban tudod, mitől érzed jól magad, és legtöbbet a saját tapasztalataidból tanulsz, miután önálló döntéseket hoztál.


Az igaság mindig középen van. Küzdj meg a jogaidért. Rengeteg módja van. Ahhoz, hogy eldöntsd, mi a legjobb ismerned kell a szüleidet, magadat a körülményeket, és el kell találnod az időzítést. Hajrá, ebből is tanulni fogsz.

2011. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
engem is engedtek már ilyen idősen igaz barátnő viszonyban voltam anyummal:).és megbíztt bennem..de megis mondta hogy egyszer játszom el a bizalmát többször sehovasem!
2011. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!