Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi költőpénz szerintetek...

Mennyi költőpénz szerintetek a Minimum? /Balcsi/

Figyelt kérdés
1hétre megyünk a Balatonra, és nem ismerem az ottani árakat. Nem szeretnénk nagy luxust, de ha megkívánunk egy fagyit vagy főtt kukoricát, esetleg vizibiciklizni támad kedvünk, nem szeretnénk lemondani róla. Szerintetek?
2011. aug. 21. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy 3000-4000/nap/felnőtt.
2011. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Azért kevesebből is ki lehet jönni. Vihettek főtt kaját, ha apartmanba mentek, esetleg mélyhűtő ha van, meg lehet olcsó egyszerű ételeket főzni, pl. paprikás krumpli, pörkölt, lecsó-rizs stb.

Szerintem napi 2-3e/ felnőtt költséggel bőven ki lehet jönni.

2011. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15.000-20000et azért én is vinnék


az nem baj ha marad

de az se jó ha percenként számolgatni kell mennyi van még

2011. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem 5000 nap/fő. Mi is voltunk nem volt nagy luxus szállás de napi 4000 volt :S úgyhogy naponta 5000/fő.
2011. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem a költőpénz nem a kaját meg a szállást jelenti


hanem az ilyen plusz dolgokat amiket a kérdező írt


fagyi, vízibicikli

2011. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a kérdés mik az igényeitek???

Egy főtt kukorica 500ft,3 gombócos fagyi szintén.A vízi bringa kb.egy ezres fejenként.

Ezzel már a kétezres keretet ki is merítetted,és még nem ettél normális kaját,nem ittál egy üdítőt,vagy egy italt...

Ha esetleg még néha egy éttermet vagy pizzát be akartok iktatni,ne adj isten egy szórakozóhelyet,akkor a napi 5000ft is megválassza.Sőt...

De ha marad a Tesco gazdaságos,meg a főzőcskézés,akkor kevesebb is elég.De az meg milyen nyaralás???

De ezt nektek kell tudni,mekkora keret,hogy szeretnétek nyaralni.Lehet ide bármit is írni,50000-100000ft-ot is,ha Te nem tudsz vagy nem akarsz annyit rákölteni.

Vigyél annyit pénzt amennyit tudsz.és érezd jól magad :-D

2011. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írok Neked árakat én szombaton jöttem haza. :) Egy kürtös kalács 400 ft, egy vattacukor 400 ft, egy főtt kukorica 350 ft, étteremben rántott borjúláb egy adag krumplival 1500 ft, egy tányér pörkölt 2990 ft. (Balatonmáriafürdőn voltak ezek az árak).


Gyorsan elszalad a pénz, én legalább 20 000 ftot vinnék a helyedben, maximum megmarad belőle valamennyi. :)

2011. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!