Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angol nyelvi területen szeretn...

Angol nyelvi területen szeretnék dolgozni. Szerintetek hol kapok a legkönnyebben munkát? Milyen tapasztalataitok vannak ebben? Kereset, költőpénz, spórolás, időjárás .

Figyelt kérdés

A végső cél Kanada lenne, de gondoltam, hogy első körben valahol Európában kellene angol területen munkát vállalnom, hogy egy kicsit jobban keressek és megtanuljam az angolt tisztességesen. Akár letelepedés is érdekelne, ha megfog a hely. Feleségem és 3 kicsi gyermekem van, ők a későbbiekben csatlakozhatnának hozzám. Melyik országban lehet leghamarabb és legkönnyebben munkát találni? Mennyi pénzzel készüljek?


Könyveléssel foglalkoztam 15 évig, de az eredeti szakmám cukrász és voltam már szakács mellett is kisegítő, így jól is főzök. Most pénzügyi területen dolgozom.


És a legfontosabb: hol keressek munkát?


Köszönöm az építő jellegű, normális válaszokat!


42/F (és családom 38/L, 8/L, 5/L, 3/F)


2011. aug. 29. 21:37
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképp Anglia, legalább nem leszel olyan messze a családtól. Ha már találsz munkát, én mindenképp a cukrászatban vagy szakácsként próbálnám, simán ki tudod hozni a családod és a gyerekeid ingyen járhatnak iskolába, (4 éves kortól) még tankönyveket sem kell venni. (csak egyenruhát) Aztán, ha már eleged lesz a sok esőből akkor próbálkozhatsz máshol, ezeket nem tudom, főleg hogy legálisan lehet-e. Sok szerencsét.
2011. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És Írország? Ott magasabb még a minimálbér is! Van valaki, aki arrafelé dolgozik/dolgozott?

2011. szept. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!