Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentendrén hová lehetne...

Szentendrén hová lehetne elmenni 22,6 éves gyermekkel?

Figyelt kérdés

Csoportkirándulást szervezek, és várnám a jó ötleteket. Hátha valakinek olyan is eszébe jut, ami nekem nem. Ja, és költségkímélő helyekre gondolok. :(

Előre is köszönöm!


2009. ápr. 16. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

a marcipán múzeumba!!!

én is ott voltam.

és miki egér fülét csipkedte meg asszem mindenki, az külön jó:)))

2009. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"sajnos" januárban már voltunk a Budai várban, a Szabó marcipán múzeumban, és még foglalkozáson is részt vettünk, így ezt ki is lövöm. Nem hiszem, hogy egy évben kétszer ilyen programot kellene szervezni.

Sajna, mert én nagy marcipán párti vagyok :D


Van esetleg valami jó ki játszótér, fagyizó, sétáló hely, vagy bármi amit érdemes lenne megnézni.

Sajnos nem igazán ismerem a várost. Lehet érdemes lenne elmenni, és felderíteni személyesen a terepet.

2009. ápr. 16. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:

óh értem:)

én is csak jórég voltam ott...pedig emlékezhetnék, legfeljebb 10 éves voltam, ami majdnem hat..:D


de tényleg ettünk a főtéren egy finom fagyit... meg van egy ilyne csatorna, aba jól bele lehet esni..:))


az szerintem nagyon jó ötlet, hogy megnézd, tuti, h találsz majd vmi biztosat.

2009. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!