Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Átverés a NEOVIA TV! Mindenki...

Átverés a NEOVIA TV! Mindenki vigyázzon mert egy csaló társaság ez! Én kértem ne küldjék ki részemre a csekket, hanem a kifizetett összeget kérem vissza! Ez már több mint 1 hónapja volt, de hiába telefonálok és írok! Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát most úgy őszintén:mit vártál?Adnak manapság valamit azért,hogy megnézz egy videót?Naugye,hogy nem...
2011. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kézhez kaptam a csekket, és szétnéztem, milyen árakon mehetnék nyaralni. Kicsit megdöbbentem, miután körbetelefonálgattam a szállodákat, hogy mennyibe kerülne, ha csak úgy odamennék és lefoglalnám a szállást reggelivel, vagy vacsorával is és megdöbbentem, hogy a szállás nem ingyenes, vagyis a kötelező fizetni való az nem a kettő különbözetét jelenti, hanem majdnem teljes árat, sőt van ahol olcsóbb árat sikerült kapnom a gyanutlan recepcióstól, mint csekkel együtt. Na itt a nagy átverés! Boldogan kipengetnám az alapdíjon felüli szolgáltatások díjait, ha csak erről lenne szó (tehát a teljes étkezési díjat valamint azon szolgáltatások összegét ami az alap szállásdíjon felül van), de nem erről van szó. Ennek az értéknek sok esetben a 3x-4x-ét kell kifizetni ami gyakorlatilag a szállásdíj maga. Szóval megkerestem telefonon Mohácsi Gábort (telefon: 215-8817) a Poltrade Bt-től, ő áll feladónak a borítékon, hogy vagy visszafizeti az összeget és én visszaadom a csekket, vagy megkeresem (könnyű lesz megtalálni) és kénytelenek leszünk elbeszélgetni az élet dolgairól... és ebben azt hiszem jó vagyok. Én csak élek a törvény adta lehetőséggel, hogy interneten vásárolt termék esetében 7 napon belül elállhatok a megvásárlástól minden indok nélkül. ...és az alapos indok lenne, hogy hazudnak a weboldalon, hogy a szállás ingyenes és csak az ellátási díjat kell fizetni. TEHÁT FIGYELEM!!!! ÁTVERÉS AZ EGÉSZ MERT KÖZEL SEM AZ ELLÁTÁSI DÍJAT KELL FIZETNI CSEKKES NYARALÁSKOR, AMI TÖBB IS LEHET MINT EGYÉNI KP-s FOGLALÁS ESETÉBEN!!!
2011. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg tudod-e valamivel bizonyítani, hogy 7 napon belül felvetted velük a kapcsolatot...
2011. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ez is olyan átverés, mint a BECK Reisen.... Vedd úgy, hogy kifizetted a tanulópénzt.
2011. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!