Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vonat kontra busz? Melyik legyen?

Vonat kontra busz? Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Egyetemista leszek 200 km-re a lakhelyemtol. Hetvegente haza fogok jarni, de nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Penzben ugyanannyi (kiveve ha IC-vel akarok menni). A busz ritkan jar, viszont nem all meg csak 3 helyen. Egyszer kell atszallni. A vonat minden oraban megy, de nagyon kolunbozoek a jaratok, van, hogy IC, van, hogy sebes es egyszer kell atszallni, de van szemely, azon 2x is. En a vonatot kenyelmesebbnek talaltam (felteve ha tudok olyannal menni, ahol csak 1x kell atszallni) de tegnap jottem haza es osszesen masfel orat kesett. Berletet vennek, mert ugy olcsobb, de igy kicsit tartok pl. a teltol, hogy majd a sinek miatt nem jarnak, meg kimaradnak jaratok es szallhatok buszra, plusz penzert. Ti melyiket valasztanatok? Melyik a kenyelmesebb tapasztalataitok szerint?
2011. szept. 1. 11:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
persze,hogy le,ez egyértelmű! :)
2011. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!