Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyházi állakert vagy a...

Nyíregyházi állakert vagy a bupapesti a jobb? Valamint bp-n hol lehet parkolni?

Figyelt kérdés
Köszi szépen! Valamint mennyi a parkolási díj az állatkerttől nem messze?
2011. szept. 9. 09:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*budapest, bocsi!:)
2011. szept. 9. 09:19
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szép a Nyíregyházi is,de azért budapesti állatkert jobb.Nagyobb,látványosabb,szebb.

Lehet az állatkert közelében is parkolni,de elég drága.Ha nem bánjátok,hogy sétálni kell az állatkertig akkor azt tanácsolom,hogy parkoljatok ott ahol az a nagy homokóra van(hősök terénél) ott lehet ingyen parkolni..(de minél korábban menjetek ki,mert többnyire tele van)..Onnan kevés séta és ott vagytok az állatkertnél.

2011. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsáss meg, de a Nyíregyházi sokkal nagyobb mint a Budapesti, nem hiába állatpark, nem is állatkert.
2011. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:26 vagyok.

Igazad van,elnézést érte.A nyíregyházi majdnem kétszer nagyobb mint a budapesti..

2011. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A nyíregyházi sokkal jobb mint a budapesti. A környezete is sokkal szebben van kialakítva. Lehet, hogy Budapesten több állat van, de nekem Nyíregyháza sokkal közelebb hozta az állatokat, mint a budapesti... Nyíregyházán delfin-show is van :)

Az állatkert előtt két oldalt tudtok parkolni, ingyenes. De ott nincs hely. Ha kényelmesen akarsz, valóban a Felszabadulás téren álltok meg, a Hősök tere másik felén. Ott MINDIG van parkolóhely.

2011. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: az nem Felszabadulás, hanem Felvonulási tér :) (csak hogy a kérdező odataláljon)

Én sajnos még nem voltam a Nyíregyházi állatkertben, de a budapesti nagyon jó!!!

2011. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a nyíregyházi a jobb. Európában egyedülálló a zöld piramis ami benne van és van fóka show, szóval nagyon színvonalas. Mellette van egy élményfürdő is, oda is érdemes elmenni. Mi idén áprilisban voltunk, akkor még nem voltak sajnos zöldek a növények, de így is lenyűgözött!
2011. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én idáig csak a Budapesti Állatkertben voltam, de ott minden évben. A barátom a nyíregyháziba szeretne menni, de félek, hogy annak inkább vadaspark hangulata van, azt meg annyira nem szeretem.
2011. szept. 9. 11:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted miben különbözik a vadaspark az állatkerttől? Sokkal nagyobb és emberségesebb helyen vannak tartva az állatok. Ne olyanra gondolj, mint Ausztriában, hogy halad a busz,az állatok meg rohangálnak körülöttetek, hanem ugyanúgy be vannak kerítve az állatok.
2011. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze tudom nem így képzeltem el, csak voltam pl a jászberényi állatkertben és az egyáltalán nem tetszett, istálló hatása volt.
2011. szept. 9. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!