Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ötletek osztálykirándulásra?

Ötletek osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Most vagyunk nyolcadikosok, és szeretnénk valami ütős osztálykirándulást, csak nem tudjuk, hogy hova menjünk. De persze ne legyen nagyon drága, és ne is legyen messze! (Somogy megyeiek vagyunk) Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. szept. 28. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Dugajtok!
2011. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szeged? :)
2011. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy hova menjünk.. A Szeged az jó ötlet, mi is gondoltunk már rá.:)
2011. okt. 1. 15:55
 4/8 anonim válasza:
bp: abiliy park kipróbálhatjátok milyen a vakok némák toloszékesek élete mi most voltunk 12.es vagyok nagyon tetszett mindenkinek!!!
2011. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És mit tekintetek ütősnek?

Pécs közel van, sok a nevezetesség, látnivaló, lehet kirándulni, van élményfürdője, állatkertje, szállás illetően érdemes kollégiummal felvenni a kapcsolatot.

Na és Szigetvár, Villány?


Ha kaposváriak vagytok, azt kár ajánlanom, de Keszthely és környéke közel van (szintén látnivalók, túrák, Hévíz)


Nagyon szép hely Szombathely-Kőszeg, középkor, ókor, kilátók a hegyekben.


Ugyanez a helyzet Sopronnal, onnan Fertő tó, vagy Széchenyi kastély, vagy kőfejtő (nem semmi).


Szeged is szép, talán ott a Tisza-partot és a Fehér tói madárrezervátumot érdemes említeni.


Ha az igényeitekhez legközelebb álló helyet keresitek, először meg kellene fogalmazni magatoknak, mit is élveznétek legjobban. Beszéljétek előbb meg.

2011. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeged: http://www.youtube.com/watch?v=1ot0lowHiEg Nekem ehhez nem kéne semmit mondani, szerintem önmagában is vonzó. :D

Amúgy itt lehet nézelődni, szálláshely is van: [link]

Ha ide gondolnátok, hogy jöttök. :)

2011. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a "klasszikus" Sárospatak! :) Szép kisváros, mégszebb strand ország legfinomabb lángosával, Itt vannak a hegyek, Tengerszem 7 km-re, f*sza diszkó [link] , Tokaj 25 Km-re, Kassa (Szlovákia) 80 km-re. Sátoraljaújhely itt van 15 km-re, [link] ennél jobbat nem találsz Mo-on! Leghosszabb, legmeredekebb, legjobb! :) Libegő is f*sza! Érdemes eljönni ide!
2012. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lizzie-chan válasza:
Annak a hozzászólónak osztom a véleményét, aki Sárospatakot mondta :) Én pataki vagyok (mondjuk én nem szeretem, de csak azért, mert már 12 éve itt élek legalább :]), de elég sok szép és jó hely van itt, tudom ajánlani én is. A fagyik és a sütemények is nagyon finomak, a buszok majdnem minden környékbeli helyre elmennek, itt van Erdőbénye, Sátoraljaújhely, Tolcsva, Tokaj.. A strandnak viszont van jó és rossz oldala is. Egyrészt, rengeteg a szlovák, másrészt a belépő egy diáknak tavaly 1500 Ft volt, ha jól emlékszem, viszont nagyon finom minden, tavaly még Ice'n'go is volt, jégkásától kezdve minden van :) Szép a Rákóczi-vár is, a két jobb iskola (Református Gimnázium és Árpád Vezér Gimnázium) és maga a város kialakítása is különleges :) Én nem szeretem, de azért tudat alatt egy kicsit büszke vagyok a városomra. :) /Tudom, hogy a kérdés már majdnem 2 éves, de gondoltam, besegítek egy kicsit a további kirándulásokban.:)/
2013. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!