Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lehet buta kérdés de vonattal...

Lehet buta kérdés de vonattal busszal kik utazhatnak 90%-kal az álláskeresők is beletartoznak de ők ha igen akkor hogyan mutatják az álláskeresőkönyvet és annyi?

Figyelt kérdés
Ismerős mondta de én nem akarom elhinni...
2011. okt. 13. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Volánon lakhely és képzés helye között utazhatsz kedvezményesen. (90%-os jeggyel) Elvileg kapsz valami igazolást a képzésről a munkaügyi központtól.


A többi kedvezményről itt:

[link]


A MÁV-hoz nem találtam meg.

2011. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen így már értem!
2011. okt. 13. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkaügy kifizeti teljes árut oda és visszautat, más kedvezményről nem tudok. Esetleg, ha megyén kívül keresel melót akkor azt is, csak pecsételtesd el és töltesd ki, azt a nyomtatványt, amit munkaügy ad ki, h felkerested x céget.
2011. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És még a tanfolyam, amit ők támogatnak, az útiköltség térítés, teljes árú, ha felnőtt vagy, és diák, ha diák vagy, téríti vissza a leadott bérlettel és számlával hó végén, amit akkor kérsz, mikor veszed a bérletet ezt fizeti vissza, köv. hónapban.
2011. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!