Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Osztálykirándulásra a Camponáb...

Osztálykirándulásra a Camponába megyünk. Mit érdemes megnézni a cápákon kivül? Még egy kérdés is volna:Mennyiért lehet márkás papucsot venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ruhásüzleteket :D Mi május 8.-án voltunk, láttunk eléggé olcsó ruhákat :)


Am a földszinten van egy olyan nevezetű bódé, hogy cukorfalat édesség. 5db gyümit pálcikára tűznek és leönti csokival [sima tejessel vagy étcsokival]. :) Nagyon finii, feltétlen próbáld ki :) Én epret ettem, hát isteni volt :D


A 2. kérdésedre nem tudom a választ :S

2010. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.Ment a zöld kezecske

Jöhetnek még a válaszok

Ilyen hülye programot ,hogy lehetett kitalálni pfff

2010. jún. 19. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak cápákat lehet látni. Jó kis program lesz.
2010. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tropicarium még hagyján, de hogy utána még ott lebzseltek... :) Márkás papucsot kb ugyanannyiért lehet venni, mint bárhol máshol! Camponában nem vagyok túl ismerős, de úgy alapjáraton a plázákban az árak az egekben vannak (legalább is nekem). Nem mindegy hogy milyen papucsot szeretnél venni, ha sportosat, akkor az ismertebb márkákból szerintem 3-4 ezertől a csillagos égig, valahogy így a csinosabb, kevésbé ismert márkákkal is!
2010. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!