Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az osztályal hova mennyünk...

Az osztályal hova mennyünk kirándulni?

Figyelt kérdés
Valahol pestmegyén belül osztály kirándulásra tundátok adni ötleteket hogy hova mennyünk kirándulni mit nézzünk meg ? vagy ilyesmiket lehetőleg azért ne legyen túl drága de minden féle jó ötletett szivesen meg hallagatok előre is köszönöm a normális válaszokat :) amúgy közép iskolások vagyunk :)
2011. okt. 18. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szép munka, bár ebben is maradtak hibák.
2011. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Ja, nem föltudják, hanem inkább fel tudják.

Kicsit későre jár már...

2011. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de hát látom senkinek sem sikerül normális választ adni egyedül csak a 22:06-os válaszolónak köszönöm szépen :)
2011. okt. 18. 22:33
 14/17 anonim válasza:

Ilyen nincs!


Tud ez helyesen is írni, ha akar.

2011. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

A helyesírás troll mozgalom tagjai nem jöttek még rá, hogy a tevékenységük csak akkor vicces, ha egyszer, kétszer csinálják. Sokadszorra már unalmas nagyon.


u mad? problem?


Egyébként a Dunakanyar ajánlom: [link]

2011. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Edward Cullen ® válasza:
Utolsónak igaza van. Teljes mértékben. Ez nem egy helyesírási verseny v kbszott tollbamondás. Pont oktatják nyelvtanból is ,h msn-en ,net-en meg sms-be a fiataloknak kialakult egy sajátos nyelvezete ami nem a helyesírásról szól ,hanem arról ,h gyorsan meg tudjuk értetni magunkat. PL: hogy helyett csak egy h-t írok,menjünk helyett mennyünk, nem tudom - nemtom, mondta - mndta, mit csinálsz? - micsi? ,tudok - tok. köszi - thx , nincs mit - nm + egyéb rövidítések meg változatok. Ennek ez a lényege ,h ez nem a suli itt nincsenek merev szabályok a lényeg a megértés. De ettől függetlenül tudni kell helyesen is írni ha szükség van rá. De attól ,h vki ezt a nyelvezetet használja nem biztos ,h nem tud helyesen írni. Ez csak megszokás kérdése. Ami a felső szöveget illeti nekem csak a megfogalmazásával volt egy kis problémám de így is megértettem. Am sztem Ópusztaszerre menjetek :)
2011. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nevetséges vagy utolsó a rövidítéseiddel.

Képzeld el én 12/F vagyok, és nagyon utálom ezeket az ostoba szlengeket.

2013. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!