Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyennek képzelitek a jövő...

Milyennek képzelitek a jövő Magyarországát (2020,2040)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 10:02
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
100%
Barnábbnak (sajnos).
2011. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

En az itt elo embereket igy kepzelem el;


Alig van fiatalkoru/kisgyermek, sok az idos, a lakossag 75%-at ok teszik ki. Rengeteg magyar a jobb megelhetes remenyeben elhagyja az orszagot, es a sotetebb boru tarsaink maradnak itt tulsulyban. Nagy lesz a bunozesek szama, mert aki itt is marad az orul ha penzhez jut majd.


Egyre tobb adot vezetnek be, tobbek kozott azokra a dolgokra amelyeket a nepszamlalasos kerdoivben megkerdeztek.... Ezenkivul megszunik a nyugdij, mert senki nem lesz aki ,, eltartsa oket,, hiszen ide az orszagba egyre kevesebb ember mer gyereket vallalni.


Ezek jutottak eszembe : D

2011. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Jah es munkara ugyse lesz szukseg mert az itt maradottak ugyse fognak dolgozni, majd megoldjak lopasbol, csalasbol a megelhetest.
2011. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú jövőkép. :(
2011. nov. 3. 10:22
 5/40 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de remélem egy gazdagabb országból fogom nézni. :D
2011. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
56%
Kerdezo te milyennek kepzeled el?
2011. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
63%

Szerintem 2040re szinte semmi fizetés, se nyugdíj, se megélhetés. Az üzemanyag elfogja érni akár 6-700ftot literenként, egy lakást lehetetlen lesz az itthoni fizetésből fenntartani, mégjobban csökken a lakosság.

Nemhiába fogom külföldön kezdeni az egyetemet is, és kinn is maradok...

2011. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Antimod ***** válasza:
100%

2040: valószínűleg ekkorra elfogy az olaj és az ivóvíz. Magyarország agrár- és édesvíztartalékai miatt nagyhatalom is lehet!


De amit én képzelek el, ennél kevésbé optimista: kevés munka, az emberek nagy része vidéken, földművelésből él. A modern élet vívmányai alig-alig működnek.

2011. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy valamelyest rosszabb lesz a helyzet, mint most, de addigra Nyugat-Európa országai sokkal rosszabb helyzetbe kerülnek, és így Magyarország egy jobb hely lesz azoknál.

Sajnos nyugatot szétverik a bevándorlók, és az életformájuk nem fenntartható.

2011. nov. 3. 11:21
 10/40 anonim válasza:
60%
Talán 2040-re olyan fejlett lett az ország, mint most 2011-ben pl. Anglia,vagy más fejlett országok.Ha nem, akkor az lesz amit az előttem lévők írtak :(
2011. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!