Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen fürdőhelyek vannak...

Milyen fürdőhelyek vannak Budapest környékén?

Figyelt kérdés
pesten minden stard nagyon drága olyat keresnék ahol 1000 ft alatt van a belépő de még annál is olcsóbb lenne a jó. dunaújvárost néztem ott csak 430 a felnőtt és 150 ft a nyugdíjas jegy. ami nagyon jó lenne mert nagyon olcsó viszont 3 felnőtt és 1 nyugdíjas menne. és vonattal tudnánk csak menni bárhova és a vonatjegy oda vissza több mint 6000 ft lenne. így viszont már nem érné meg annyira dunaújváros mert hiába olcsó a belépő ha a vonatjegy nagyon drága. ezért kérdezem hogy ti mit tudtok ajánlani? ahogy mondtam 1000 ft alatt legyen a belépő 1 főre. lehet hogy nem olyan olcsó mint dunaújváros de ha közelebb van akkor a vonatjegy sem olyan drága. köszönöm
2011. nov. 5. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz fürdőhely alatt? A strandok ilyenkor nincsenek nyitva, a gyógyfürdők és az élményfürdők drágák, olcsóbban legfeljebb az uszodát úszhatjátok meg, de 1000 Ft alatt szerintem már azt sem. Esetleg ha családostul mentek, rá lehet kérdezni, hol van családi jegy.
2011. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem is mostról van szó hanem nyárról csak szeretném tudni hogy milyen helyek vannak ami olcsó is. mert előre kell terveznem, meg szeretek is hogy tudjam előre
2011. nov. 5. 14:55
 3/5 anonim válasza:
Sokan járnak Nagykátára, meg Szentmártonkátára strandolni pestről... 1e körül a felnőtt 700 nyugdíjas Nagyk, szentmártoni jóval olcsóbb oda megy busz is
2011. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. nov. 10. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Délegyházi tavak [link]

500 Ft, 65 év felett ingyenes

2012. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!