Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mindent a szobafoglalásról?

Mindent a szobafoglalásról?

Figyelt kérdés

Egy panzióban szobát szeretnék foglalni. Még nem foglaltam ezelőtt. Mindent tudni szeretnék!

Mennyivel előtte érdemes foglalni?

Ha telefonon foglalok, hogyan kell fizetni?

Megoldható az, hogy úgy foglalok, hogy bemegyek, és a recepción intézem kb. 1 hónappal előbb és ekkor fizetem ki a foglalás árát?

Ha igényelnék reggel reggelit, akkor azt érkezéskor kell közölnöm és fizetnem?



2011. nov. 17. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress rá a honlapjára, ott minden információ elérhető. Ha nincs, hívd fel, és kérdezz meg előre mindent, amit tudni szeretnél.

A foglalás többnyire telefonon történhet, esetleg a honlapon van direkt erre szolgáló menüpont. Időponttól és helytől függ, mennyire előre kell foglalni. Van, hogy elég előtte pár nappal, de például szilveszterre jobb helyek már biztosan elkeltek.

Olyan panzióba nem szoktam menni, amelyik előre kér foglalót. Higgyék el, hogy megyek. Ha erősködnek, keresek másikat. Ha nagyon jó és olcsó hely, esetleg 1 éjre fizetek kártyás foglalót.

Előre kell tisztázni, mi van a szoba árában. A reggeli többnyire benne van, ilyenkor nem lehet ettől eltekinteni. De ha nincs benn az árban, nem érdemes kérni, mert általában aránytalanul drága.

2011. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!