Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért álltunk ma több százan...

Miért álltunk ma több százan diákok és nem diákok a MÁV vonat vagonjaiban a folyosókon Budapest és Szeged között amikor 4000 forintot hagytunk ott a kasszánál?

Figyelt kérdés
Ma tömegével álltunk ott a szegedi diákokkal hosszan kígyózó sorokban a MÁV vagonok folyosóján, meg sem lehetett mozdulni, egy vagonon sem lehetett végigsétálni mert annyian álltak a folyosókon. A MÁV jegyek sem lettek ebből kifolyólag leellenőrizve mert, az ellenőr nem is tudott volna közlekedni. A több éves statisztika, a jegyek eladásának mennyisége, gondolom már kimutatta a MÁV-nak, hogy a pénteki és vasárnap délutáni vonatjáratokon tömegével vannak az emberek, diákok. A MÁV tudja, hogy tömegnyomor lesz, de mégis feleannyi vagonnal várja az utasokat, tehát a MÁV tudja, hogy mi a hideg vagon folyosókon állva fogjuk leutazni azt a 100 kilométert, de kérdezem én miért csinálják ezt velünk ha előtte majd 5 ezer forintot hagytunk ott a kasszájuknál? Miért kell ÁLLVA utazni a büdös, koszos vagonok folyosóján 100 kilométert Magyarországon 5000 forintos jegyáron?
2011. nov. 28. 00:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tényleg disznóság, de ezért érdemes helyjegyet venni.
2011. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az már megint plusz pénz, érted?
2011. nov. 28. 00:32
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a saját kényelmem mindig megért 500 Ft-ot. Nem is panaszkodtam sohasem :)
2011. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
én is mennyit álltam régen, amikor még utazgattam
2011. nov. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Én is jártam már így többször ugyanezen a vonalon, elég dühítő... Egyszer a wc mellé tudtam csak állni, minden fékezésnél rámnyitódott az a nyomorék wc ajtó :D Azóta csak olyan időpontokban megyek Szegedre, amikor tudom hogy nem lesznek sokan. 21L
2011. nov. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

Mávos szülők gyerekeként és szegedi egyetemistaként mondom,meg van határozva,hogy milyen fajta és hány darab kocsiból kell összeállítani a szerelvényt,nem úgy van,hogy csak ráakasztasz még egy kocsit...

Korábban kell kimenni és lesz helyed.Én már akkor benn vagyok,amikor még be se jött a vonat.Igaz ez azt jelenti,hogy az összutazásom és várakozásom ideje 6 óra.És ülök.Mindig.

Az viszont igaz,hogy a 2. osztályok állapota nagyon durva.

2011. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hiába megyek ki köztes állomásra hamarabb, ha már mikor felszállok tömve vannak a kabinok nagy ész! Ne mondjad nekem, hogy az a normális, hogy még a jegyellenőrnek is lehetetlen küldetés egy magyar vagonon leellenőrizni a jegyek érvényességét!
2011. nov. 28. 08:21
 8/21 A kérdező kommentje:
Mondd meg a szüleidnek meg a legnagyobb MÁV-os magyaroknak, hogy ha nem tudnak több kocsit fel le akasztani, hogy az utasok normálisan utazzanak akkor a jegyárakból is nyugodtan leakaszthatnak néhány ezer forintot mínuszba!
2011. nov. 28. 08:24
 9/21 anonim válasza:
4/8 Azóta már eltelt 30 év és mi indokolta azt, hogy ezután is így maradjon. Mennyi minden van, ami a rendszerváltás igéreteivel együtt elhangzott és nem ,hogy jobb lett volna hanem rosszabbodott. Anno voltak szervek, kikhez fordulhattál és igaz most is van, de a lőtéri kutyát sem érdekeli az mindennapi életed.
2011. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Amikor 2-3 éves voltam, akkor is pontosan ugyanígy nézett kis a vasút pályaudvar meg a városom belvárosa is pont olyan mint a nyolcvanas években. Miért nincsen változás 20 éve?
2011. nov. 28. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!