Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sürgős! Eddig nem volt a...

Sürgős! Eddig nem volt a Szeged-Budapest vasútvonalon 10:45-ös gyorsvonat, viszont most a MÁV honlapján azt írja, hogy van. Akkor számíthatok holnap rá, hogy van, vagy csalódás fog érni?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjatok! Köszi!
2010. dec. 16. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, 11:45 ös nem volt, de az biztos, hogy most már minden óra-45-kor indul IC!
2010. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Egyébként 10:45-ös nem volt tutira, mert múltkor 9:30-kor végeztem, vettem magamnak kaját, és sprinteltem a vonathoz, hogy elérjem 10:45-kor, erre egy fél vonat sem volt sehol, mert itt van/volt egy 2 órás szünet. De ha betömték, akkor nagyon jó. Remélem, ez nem valami kompenzáció akar a tél miatti előrelátható órás késésekre. :) No mindegy, bocsi az elkalandozásért, köszi mégegyszer a választ!
2010. dec. 17. 06:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom hívd fel a 06 40 49 49 49-et, ott biztos hiteles adatot mondanak. MÁV-ügyfélszolgálat.
2010. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"10:45-kor, erre egy fél vonat sem volt"

Valószínű azért, mert akkor még óra-42-kor indult!

2010. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt vonat ma szerencsére... nem tudom, hogy mikor indult óra 42kor Szegedről Pestre vonat, de amióta én járok (idén szeptember), azóta tuti, nem, főleg nem 10:42kor. És kb 3 hete, amikor hoppon maradtam, akkor olyan 10:30ra értem a pályaudvarra, se az Induló Vonatok tábla, sem az internet nem írt 10:45-ös (vagy 42-es) vonatot, csak 11:45-öset. No de végülis, mindegy. Köszi a válaszokat és minden jót nektek!
2010. dec. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!