Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nálatok milyen színűek a...

Handuc kérdése:

Nálatok milyen színűek a távolsági buszok és mi van rájuk írva?

Figyelt kérdés
Borsod Abaúj Zemplén megyében sárga színűek és az van rájuk írva,hogy Borsodvolán
2011. dec. 7. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hatvan:

van belőle mindenféle szín, de a legtöbb fehér vagy fehér-kék

az van ráírva, hogy Hatvani volán

2011. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De miért kérdezed pontosan?Mi az oka?
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy én piros borsod volánossal járok.Lilára.
2011. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

am minden megyének van önálló távolsági busz társasága, ha ez érdekel. kivéve két megyét, ahol 3 busztársaság is működik...sokszor ezek a buszok alkotják a megye nagyvárosának tömegközlekedését is és nagyon sokszor új buszokat szereznek be, azért sokféle színben fordulnak elő

tehát csak azt lehet megmondani, hogy milyen színű általában, de az nem minden esetben igaz

létezik: Vértes volán ( általában fehér piros), kisalföld volán ( fehér narancs csíkkal) vasi volán ( fehér kék) zala volán ( fehér-kék sárga) kapos volán ( zöld) pannon volán (fehér piros) gemenc volán (fehér zöld) alba volán ( főleg fehér) bakony volán (fehéres zöldes) balaton volán (kék-városban piros) somló volán (zöld) volánbusz (sárga) hatvani volán( fehér kék) mátra volán (halványzöld) agria volán( kék-fehér) borsodvolán ( sárga) szabolcs-volán ( fehér) hajdú volán (kék) kőrös volán ( barna) kunságvolán ( kék-kis fehér) jászkunvolán főleg fehér van sárga is) bács volán (sárga vagy fehér)

2011. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Húú. Nagyon sok válasz érkezett és mindenkinek nagyon köszönöm. Egyépként valaki kérdezte h miért kérdeztem . Én Borsodvolános vagyok és éppen álltam a Búzatéren (Miskolc) és "csodálattal" figyeltem a nagy színes emeletesbuszokat amik a parkolóban álltak. Hirtelen kíváncsi lettem h más megyékben milyen színűek a buszok hisz nálunk a sárga az már megszokott szín a buszoknál. Van hogy nem távolságibusznak mondom hanem pl. azt hogy megyek a sárgabusszal. XD Sztem más emberek is vannak így ezzel csak ők nem "sárgabusznak" hanem pl. pirosbusznak vagy kékbusznak hívják ezeket a távolságibuszokat.
2011. dec. 8. 20:45
 16/16 rozell válasza:
tatabánán:zöldes fehér narancs sárga piros is van :DDDD
2011. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!