Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen az élet Kiskunlacházán?

Milyen az élet Kiskunlacházán?

Figyelt kérdés
Ott lakók, dolgozók, nyaralók véleményét várom. Emberek, hangulat, szórakozási lehetőségek, stb. Minden érdekel. Köszi!
2011. dec. 13. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Unalmas...
2011. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de kicsit bővebben?
2011. dec. 18. 16:13
 3/5 anonim válasza:
Én itt lakok... (sajnos)... A felnőtteket nem ismerem mert még csak 13 vagyok... a tanárok szarok unalmasak az órák. Nagyon sok hasvillantós tömöttmellű stbstbstb..inkább nem sorolom csúnya szóval k*rva 12 éves lány él itt. Az utcákon nincs sose semmi 8 után üres a város(mostanába az nyáron nem annyira). A boltok drágák, elég sok bolt van a központban de az mind élelmiszer pékség és ruhabolt, meg van pár állateledeles. 2 cukrászda is van amiben van fagyizós rész. Van 2 bank, egy sima fagyizó, 2 kínai, egy posta, asszem 2 bank (k and h, otp) van egy művház kis mozival ahova elég későn érkeznek a filmek, viszont olcsó (asszem 700 ft) a múvház mellett van a felsős általános iskola (Munkácsy) ahova elég sok cigány jár. a peregi részen még ne,m nagyon jártam de azt tudom hogy van ott egy alsós általános. Van egy elég kicsi piac és annak a közelébe van két ovi és egy alsós általános(vörösmarty). hát a szórakozási lehetőségek... van a suli mellett egy játszótér:P amúgy meg van egy étterem ahol van egy két játékgép és egy billiárdasztal és néha rendeznek ott bulikat. Van még egy étterem ott nem hiszem hogy lenne buli. Van itt egy kisebb méretű tesco. Hát az élet itt elég unalmas én elég szívesen elköltöznék innen... Amúgy miért kérdezted? Jah és csak kíváncsiság de hol laksz? (Bocsánat a helyesírási hibákért és az összevisszaságért de írtam ami eszembe jutott)
2012. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Emberek között ki lehet fogni az arcokat, de a lacházi "ifjúság" tényleg a legalja mindennek... Vannak rendesek, de nagyon sok elviselhetetlen, undorító tini van. Sajnos annyira nem tudok nyilatkozni a felnőttekről. Ki van hallva este az egész. Van egy diszkó, ahova sokan járnak. Hihetetlen sok kocsma van, oda járnak a felnőttek, s tinik is. Aranypéntekezni is gyakran szoktak. Nincs egyetlen egy normális ruhabolt sem, szinte csak kínaik. Dunaparti része csendes, viszont nyáron sokan jönnek le a nyaralókba, akkor van élet. :) Éttermek is vannak, mondjuk nem olyan nagyon kiemelkedő, és kevesen is járnak. Két focipálya van. Van lehetőség a művházban dobolni, furulyázni, tűzzománcozni, táncolni stb stb. Sok sok fodrász van, és kozmetika is van egy pár. A kínai üzlete olcsó.
2013. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Emberek: rengeteg r*bi, főleg 12-16 évesek között. Elég unalmas társaság, mikor máskor ha szembe mész az utcán valakivel, akit nem ismersz, az köszön neked, itt még az ismerősök is elsétálnak melletted köszönés nélkül (persze van kivétel).


Hangulat: löttyedt. Télen, késő ősszel, amikor hideg van, alig vannak emberek az utcán, kivéve amikor vásárolni, suliba vagy munkába mennek/jönnek. Van piacunk, de nagyon kicsi, 10.fél11kor már nincs kint senki, amúgy is alig van 1-2 árus. Szórakozási lehetőség nem túl sok van, néha vannak motoros/autós találkozók a repülőtéren, 1-2 koncert, de csak Lacinapokon, meg hasonló rendezvényeken.


Lacinapok = Lacházi falunapok, 3 napig van nyár közepe felé.


Van búcsú, de elég kihalt mostanában, szinte senki sem megy el.


Az iskolában (Munkácsy) bunkók a gyerekek és a tanárok is, rosszabb iskolát nem igazán találsz.


A közlekedés szar, pl. Ráckevére csak hétközben van busz, hétvégén alig.


Ha még érdekel valami, nyugodtan írj/írjatok privit :)

2013. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!