Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Városi élet vagy falusi élet?

Városi élet vagy falusi élet?

Figyelt kérdés

PL:BUDAPEST vs falu.

Melyik a jobb és miért??


2011. okt. 31. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy meglepő, de Bp. és falu között van néhány átmenet.
2011. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hol jobb élni??:)
2011. okt. 31. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
én mind a 2 életmódot kipróbáltam és nem lehet választani.
2011. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Én szeretek faluban élni, de Bp. elérhető közelségben van és oda is jártam középsuliba meg most ott is dolgozok, de faluban élek.


Mind a kettő jó, de ha lehetne csak itt a falumban élnék és csak alkalomszerűen mennék Pestre.

2011. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Faluban éltem sokáig, nagyon utáltam, ha szórakozni akartam menni vagy ha vásárolni akartam, akkor Budapestre kellett menni. Faluban semmi nincs, csak dögunalom. Azoknak jó akik nem akarnak élni, csak lenni.

Budapesten sem tökéletes persze, de legalább az ember nem unja meg az életét mert mindig történik valami és mindig van hova menni. Nem kell órákat utazni ha ruhára van szükség, meg hasonlók. Meg munkát is könnyebb találni.

2011. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem a kertváros.
2011. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem vidéken sokkal jobb élni, de sok hátránya van ha pl. munkába messzire kell járni, vagy a gyerekeket szeretnéd sokféle különórára járatni (zeneiskola, sport, kézműves).

így kompromisszum, ha amíg dolgozik az ember, addig városban él, nyugdíjasként pedig vidéken.


Bp-en kertvárosban is át lehet hidalni a nehézségeket.

2011. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Budapest és egy kicsi falu között azért még van jópár lehetőség, hülyeség egyértelműen kijelenteni, h ez, v az a jobb, mert mindkettőnek vannak abszolút előnyei és hátrányai is.

Szóval egyik sem. Én kisvárosra szavazok, Budapest közelében.

2011. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
72%

Ha lusta vagy akkor város és panel, ha szorgalmas, mindig zizegsz, akkor falu, mert itt nyírni kell a füvet, levelet takarítani, csinosítgatni, virágozni, télen havat lapátolni, fűteni, fát vágni és hát nem annyi 150 nm kitakarítani sem mint 50-et...

én falun élek és néha irigylem a városi ismerőseim, hogy szoktak unatkozni, én nyáron még a tv elé sem jutok a meló után annyi a tennivaló még...

2011. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mark9111 válasza:
minde a 2 nek meg van az előnye és hátránya de én nem panaszkodok mert olyan közel van a falu a várostól hogy gyalog is max 20-30 perc
2011. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!