Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Párizs übereli az esti,...

Párizs übereli az esti, magyar Balatont?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 02:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Most vagy hülyéskedsz, vagy 15 éves vagy.
2009. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a kérdést valószínűleg nem gondoltad komolyan,de ha igen....

Gondolkozz már!!!!

Hogy a bánatba ne űberelné!!!!

Párizs a világ legcsodásabb városai egyike!!!

Jó. A Balaton is szép,de.....Párizs mégiscsak Párizs...legyen éjjel vagy nappal,mindig csodálatos!!!!

2009. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

szerintem nem kéne így lehurrogni a kérdezőt..ez szubjektív dolog.

van akinek sokkal többet jelent a Balaton mint ezer Párizs.hangulatok,érzések,emlékek...igenis űberelheti.ez rajtad múlik.én spec nem vagyok oda a Balatonért...inkább Párizs, de attól még igenis lehet h.van akinek a szíve idehúz a magyar tengerhez!!

2009. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Hogy lehet összehasonlítani ezt a kettőt...

Mintha az asztali lámpádat hasonlítanád össze az ágytakaróddal... Közük nincs egymáshoz.

2009. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
személy szerint rühellem párizst, nálam egyértelműen a balaton a nyerő:D De persze nem lehet összehasonlítani a kettőt, tudom:P
2009. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
lehet h.egy igazi balatonimádó nem dobja hanyatt magát az Eiffel toronytól meg a diadalívtől...na és akkor mi van???????mert számára az a biztonság,nyugalom,béke szigete...ettől nem kell lehyülyézni szegény kérdezőt...spe. érzelmi szálak engem se kötnek Párizshoz,csak kiváncsi vagyok rá..akár Rómára,Berlinre,vagy Madridra...stb...de ettől még igenis űberelheti a Balaton Párizst.3.válaszoló voltam
2009. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Hello! tényleg nem lehet osszehsonlitani :)

Mindkét helyet jol ismerem, és megvan mindkettonek a maga bàja:

Pàrizsban az érzi nagyon jol magàt, aki valoban " nagyvàrosi" beàllitottsàgu.A nevezetességek mellett vonzo lehet a rengeteg ember,a sokszinu, multikulturàlis kornyezet, olyan butikok kirakatànak nézegetése, ahol csak egy nadràg hàrom havi fizetésedbe kerul, a kàvézok, ahonnan a fél vàros figyeli a jàrokeloket mikozben tunkoljàk a croissant-jukat a kàvéba ( sose értettem ezt a hulye szokàst).

A Balaton pedig azért jo, mert marhajo este végigsétàlni a kikotoben, aztàn iràny egy diszko, vagy pedig ami tényleg non plus ultra, ha a haverokkal a nyaralo kertjében csaptok egy jo kis "bulit", borral, gitàrral, hatalmas kondér bogràcsgulyàssal..Huuu, de joooo az :)

2009. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

a balaton is tud szép lenni, de párizsnál aligha szebb.

Párizs a nevezetességek és a szinek miatt pompás, ott is vannak csodás fények éjszaka,. sőt tisztábbak az utcák, a Balatonon szerintem sok a szemét és koszos a víz

de a fényekkel semmi gond :)

2009. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a víz tényleg marhára koszos.
2009. máj. 18. 13:53
 10/11 anonim válasza:
100%
de a Balaton meg a mienk!
2009. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!