Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kecskemét - Budapest IC...

Kecskemét - Budapest IC vonat,30-án pénteken, valaki segít?

Figyelt kérdés

Még soha nem utaztam önállóan vonaton. Kecskemét - Budapest IC Péntek délelőtt oda, és délután vissza. Milyen kocsiosztály, honnan ismerem meg hová kell ülnöm, kell-e a normál jegyen kívül pót- helyjegy vagy ilyesmi? Esetleg utazik valaki ebben az időpontban aki tudna segíteni? Vagy rendszeresen utazik, és tudna segíteni?

21/F


2011. dec. 27. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már, 21éves vagy.....
2011. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem érthető az, hogy még soha nem utaztam önállóan vonaton? Utoljára 6 éve vonatoztam, de azt sem önállóan. Én csak fel és leszálltam, mindent más intézett. Tökmindegy az ember hány éves, ha nem utazott, akkor nem tudja, hogy működik.
2011. dec. 27. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Azokon a vonatokon van IC kocsi és nem IC kocsi is. Ha IC kocsin akarsz utazni, ami kényelmesebb, akkor helyjegyet is kell venni. Ahová a helyjegy szól (kocsiszám + ülésszám), oda kell leülnöd. Ezek az IC kocsik a vonat elején vannak és onnan lehet megismerni, hogy modernebbek, mint a többi.

Ha nem IC kocsin akarsz utazni, akkor ott ülsz le, ahol van hely.

2011. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyen segítségre számítottam, így már egy fokkal könyebb lesz.:)
2011. dec. 27. 19:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utazás megvolt. Mit izgultam én ezen? Teljesen logikus volt.:)
2011. dec. 30. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2011. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!