Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton melyik részére...

A Balaton melyik részére érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés
olyan helyet keresek ahol vannak olcsó de viszonylag jó szállások és ahol vannak a közelben jó helyek.
2012. jan. 4. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én még csak Keszthelyen voltam nyaralni a balatonnál. Azt merem ajánlani. Vannak jó és olcsó szállások, van látnivaló, s végülis minden ami kellhet.
2012. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a déli part jött be, Balatonföldváron voltunk. Kellemes, homokos, nagy szabadstrandok, ingyenes parkolás mindenütt, sok bolt és hipermarket a közelben...jó volt.
2012. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szabadstrand több van a déli parton, Balatonszéplakot tudom ajánlani, onnan Siófok csak 2 km, gyalog is megközelíthető.
2012. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Balatonszemes. Ott a Fő út 2-ben az Éden Kemping olcsó, családias, nem kemping, hanem falusi turizmus jellegű apartmanház. Van szabadstrand, sok kajálda, de egy nagyon nyugod hely főszezonban is. Vizsont közel van csomó település, ha valaki vadócabb nyüzsgésre vágyik.
2012. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi eddig Balatonfüreden és Siófokon voltunk. Az északi part jobban bejött, ezért Balatonfüredet ajánlanám, itt is lehet olcsó szállásokat találni, és lehet menni kirándulni, pl. hajóval Tihanyba. Siófok inkább akkor jó, ha fiatalok vagytok és bulizni akartok. Mi itt is találtunk olcsó szállást.
2012. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!