Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton melyik részére érdemes...

Balaton melyik részére érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Hévíz?Siófok?Balatonlelle?.......
2010. márc. 27. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
én füredet szeretem
2010. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hévízt ne vegyük a egy kalap alá a Balatonnal, mert Hévíz az Hévíz az teljesen más... ja hogy közel a Balaton hozzá? Na és?


Döntsétek el, hogy Északi, vagy Déli partra vagytok kíváncsiak.

Azt szoktam mondani, hogy a Déli partról az Északit nézni nagyon szép strand közben, de ha tájat is akarsz nézni, meg talán túrázni (Badacsony, Szent-györgy hegy stb., akkor az Északit ajánlom.

2010. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
fürdeni déli, és akkor menjetek az északira csak amíg megnézitek, tehát ingázzatok, mert az északi part nagyon hirtelen mélyül, családdal oda ne
2010. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez már rég nem igaz, hogy hirtelen mélyül az Északi part!

Igaz, hogy gyorsabban mélyül, mint a másik oldal, de legalább nem kell a Balaton feléig bemenni.

Strandokon megoldották már a lapos, gyerekeknek való részt.

2010. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem oldották meg
2010. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
fürdeni déli? LOL voltál már Balatonon?
2010. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát ha nádasban mész be, ott nem is...
2010. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én Siófokot imádom, a gyerekeknek is jó a sekély víz, de ha fiatalok vagytok akkor is ajánlom, mivel a siófoki élet igazán csak éjjel indul be. Nagyon sok klub, koktélbár, étterem... én tavaly sokat buliztam!
2010. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Siófokra menj, ha szereted a túrístákal tümött strandoka és az éjjel magukból kifordulva üvöltöző részeg holland állatokat akik a hídról dobálják a sörösüvegeket a híd alatt kerékpárútra. Ja és Siófokon volt az elmúlt időszakban a legtisztább a kábítószer. Nevezetes még a cigány-felvonulásról.
2010. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted az igazi balatoni hangulatot, és esetleg este szeretsz bulizni, akkor Siófok, ah nyugis helyet akarsz, akkor Lelle vagy Füred.
2010. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!