Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kérdésem hogyan jutok el...

Rarcy kérdése:

Kérdésem hogyan jutok el Budapest Stadion autóbusz pályaudvarból a Nyugati pályaudvarra? Thx

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 18:39
 1/5 mmT ***** válasza:
Piros metro (2) a Déli pályaudvar irányába felszállsz - Deák Ferenc téren átszállsz a Kék metrora (3) - Kék metroval Újpest irányába célba érsz.
2012. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezt valahogy soha sem értem, nem egyszerűbb beírni a google útvonaltervezőbe? Vagy azt sem tudod, hogy hol van a két pályaudvar, így még a térképen sem találnád meg?
2012. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem lehet normális választ adni.mmt köszönöm a válaszod a másik úriember pedig inkább ne is írjon...
2012. jan. 8. 20:53
 4/5 anonim válasza:

Az úriember amúgy hölgy. Igaz, nem vagyok szőke, de tényleg nem értem miért bonyolult egy útvonaltervezőt megnézni?


A választ itt nem biztos, hogy egyből megkapod, viszont egy útvonaltervezővel egyből ott a válasz.


pl.:

[link]


Szóval minden kekeckedés nélkül, pusztán érdeklődésből: miért ide írtál?


40/N

2012. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megint a hölgy:


az útvonaltervezőbe annyit írtam be (illetve beajánlotta a rendszer):

Stadionok, Budapest

Nyugati Pályaudvar, Budapest

És kiválasztottam a buszt ábrázoló kis "pöcköt" :-)


Ajánlom figyelmedbe, ha netán visszafelé is szükséged lenne az útra :-)))

2012. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!