Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan lehetne népszerűsíteni...

Hogyan lehetne népszerűsíteni Magyarországot a külföldi turisták körében? Hogyan válhatna népszerűbb úticéllá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Normális reklámmal amiben csak a magyar szépségek-Hortobágy a puszta, lovas bemutatók, kastélyok, gyógyfürdők, a Duna-láthatóak.

Aláfestésnek magyar népzene.

Érdemes a travel chanelt nézni némely országnak nagyon szép turista csalogató reklámja van mint pl. Indiának.

Tájképek, misztikus zene stb.

2012. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a legjobb reklám,ha a külföldieket átverik,ha drágább a szolgáltatás,mint más országokban stb. Az ismerősök tapasztalata többet nyom a latban,mint a reklámok.
2012. jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Normális reklámmal amiben csak a magyar szépségek-Hortobágy a puszta, lovas bemutatók, kastélyok, gyógyfürdők, a Duna-láthatóak.

Aláfestésnek magyar népzene. "


Persze, utána idejönnek, és látják a rengetek szemetet, elrobbant városokat, ócska autókat, azt, hogy ami nincs lebetonozva, azt ellopják (tölük is), az éttermekben moslékot adnak iszonyú árakért, a szállodákban jóformán nincsenek szolgáltatások, stb. A Hortobágy/egyéb nemzeti parkok bemutatójához meg: ott sokszor a juhászok, kocsisok, stb hullarészegek, mert "folklór"-ként a pálinkát isszák, hogy a külföldi le tudja fényképezni, utána meg csodálkoznak, hogy a vendég többé még véletlen sem jön ide.

Aki ezt egyszer tapasztalta, az garantáltan MINDEN ismerösét lebeszéli. Hiába az akámilyen csodálatos reklám, ha semmi alapja sincs. (Ezeket mind személyesen tapasztaltam, nem hallomásból szedtem)

2012. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha azt nézzük, Kuba is elég lepukkant hely, sokan mégis szeretnek ott nyaralni a látványosságok miatt. A lepukkantságot és hiányosságokat egyszerűen egyfajta kalandnak élik meg. Hasonlóan Indiához. Neked is unalmas lenne, ha egy fejlett, tökéletes országban élnél, mint mondjuk Svájc, talán te is kimozdulnál egy kicsit, elhagyva a komfortzónát. Lehet, hogy aki Amerika fejlett helyeiről jön, egyfajta kalandnak éli meg a fejletlenséget, amit egyszerűen megéri elviselni az ország szép helyei miatt. Emiatt talán lehetnek népszerűsíteni, például Budapestet, elég sok szép látnivalója van,
2021. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés 9 éve született, szerintem azóta nagyon sokat fejlődött Magyarország pozitív irányba és jobban felkerültünk a nemzetközi turistatérképre.
2021. ápr. 1. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem vettem észre, hogy 9 éves a kérdés. Na ilyenkor időutazónak érzem magamat, nosztalgiaérzésem támad, hogy arra válaszolok, amit valaki már akkor feltett, amikor én még 10 éves kisgyerek voltam. Nem ide tartozik, de így hirtelen durva belegondolni abba a 9 évbe, hogy mi minden történt azóta. A magyar turizmus számára pedig én is kívánom a legjobbakat, csak hát a fizetések is ugyanígy emelkedhetnének, hogy a jövőben ne csak a gazdag külföldiek engedhessék meg maguknak a balatoni nyaralást, hanem mi, egyszerű emberek is.
2021. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!