Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Barátommal szeretnénk együtt...

Barátommal szeretnénk együtt elmenni valahova nyaralni a nyáron maximum 1 hétre. Milyen helyeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Valami olyan helyre gondoltunk, ahol van melegvizes fürdő pl. Nem szeretnénk múzeumokba mászkálni, inkább csak kettesben szeretnénk tölteni egy kis időt. Ahol lennénk persze megnéznénk a látványosságokat, pl várakat, szivesen sétálnánk sétálóutcákon... Én 18 éves vagyok barátom pedig 19.


Előre is köszönöm a segítségeket! : )


2009. máj. 28. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
eger debrecen sopron esztergom
2009. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!! Nézek is helyeket! Gondoltam bükkfürdőre (?), de ezek is jók, amiket írtál. Debrecen mellett lakunk amúgy, szóval az kizárva, de a többi jó ötlet! : ) Köszönöm!


Várom még a válaszokat!..

2009. máj. 28. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Árban, ellátásban Kiskunmajsa és Gyopárosfürdő az ami még elfogadható. Kiskunmajsán esetleg el lehet menni Bugacpusztára a lovasbemutatóra, de Szeged is elérhető távolságban van.
2009. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
győrbe menjetek!!!!!! nagyon jo az élményfürdő, szép a sétálóutca, lehet nézelődni, jót enni, pizzázni, fagyizni, televan kis üzletekkel stb..
2009. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Hajdúszoboszlóra megyünk! :)
2009. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Győr elég messze van innen, de majd meglátjuk! : )

Utolsó válaszoló! Mi itt lakunk, Szoboszlón : )

2009. máj. 28. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Gyula? ott van vár, meg élmémyfürdő is, úgy tudom, nagyon jó hely, és nincs is annyira messze Debtől.
2009. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bogács- nagyon nyugodt hely. Van gyógyfürdője, lehet kirándulgatni. Borospince sora is van, ahol este jó hangulatban el lehet kortyolgatni egy pohárt bort (persze ki mennyit bír)

Eger kb. 15-20 km-re van, hamar át lehet ugrani, hangulatos sétálóutcái vannak. A Szépasszonyvölgy nagyon hangulatos. Meg tudjátok nézni a várat, a bazilikát a minarettet. Én imádom. Szilvásvárad - Szalajka völgy is közel van és nagyon szuper hely.

3 éve voltunk és most visszamegyünk, még szállást is tudok neked ajánlani, kedvező áron és tapasztalat, hogy jó hely.

Nászúton voltunk Bükfürdőn, szép volt jó volt az is, átmentünk Bécsbe, de nekünk Eger és környéke az igazi.

2009. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Mórahalom-Szeged környékét is bátran ajánlanám. Nincs is tőletek borzasztóan messze, illetve szerintem megéri. Kinti melegvizes medencék is vannak (bentiek is), bár esőben is tökéletes a kültéri, de amúgy gyógy és élményfürdő. Én nagyon szoktam élvezni, bár hétvégén elég nagy a tömeg :) Szeged pedig egy nagyon szép város, ha csak sétálgattok akkor is. Sétáló utca, Dóm tér, a Dóm is gyönyörű egy pillantást megér.


Kiskunmajsát is írta valaki, az is hasonló, mondjuk az nem annyira az élet központjában van, de szintúgy nagyon jó hely.


Ha nagyon szeretnétek elvonulni, akkor még Orfűt is javasolhatnám. Van tóparti strand, és medencés is, a camping gyönyörű helyen van, lehet túrázni, és közel van Pécs.


18 vagyok, és eddig azt hiszem nekem ezek a helyek tetszettek itt a környéken leginkább. Bármikor visszamennék barátommal :)

2009. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyor vagy Becs esetleg Budapest.

A vonat mindenhova elvisz, es vannak ejjeli jaratok EC-k is ami olyan mint a villam!:)

2009. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!