Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balatonra 18 éven aluliak...

A Balatonra 18 éven aluliak mehetnek nyaralni szülők nélkül?

Figyelt kérdés

Nyárra terveztünk egy közös nyaralást a barátnőkkel pár napra a Balatonra, de nem vagyunk még 18 évesek. Így lehetséges elmenni? Kiadnák a szállást? Ha valaki tudja írja meg, köszönöm.:)

17/L


2012. jan. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

16 éves korunk óta egyedül járunk nyaralni a haverokkal:)


21/L

2012. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2012. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze! :) 16 éves korunk óta járunk mi is a Balcsira, főleg Siófokra. Volt mikor volt velünk 21 éves is, mert épp olyan volt a társaság, de pl. tavaly 4-en mentünk lányok 17 évesen. Sehol nem volt belőle gond.
2012. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj de jó ennek örülök :)
2012. jan. 28. 20:36
 5/6 anonim válasza:
nos én lányoknak nem ajánlom, kivéve ha sokat akarnak szexelni idegen fiúkkal, természetesen csak akko ha nincs éppen barátjuk, vagy a közelmúltban nem volt. És ne haragudj , hogy ezt mondom, remélem nem sértődsz meg de egy olyan lány aki nem tudja hogy lehet e 18 év alatt menni balatonra, az ne menjen.
2012. febr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam már úgy is, hogy volt barátom, de itthon maradt, és úgy is, hogy szingli voltam. Nem azért megyek, hogy idegenekkel szexeljek, hanem nyaralni, szórakozni, kikapcsolódni. És ez nálam nem a szextől függ sőt még csak nem is az alkoholtól és a drogoktól. Itthon sem fekszem le akárkivel, sőt, egyetlen egy emberrel feküdtem le eddig, akivel másfél éve együtt vagyok. Szóval ha valakinek normális az értékrendje, az nem fog összefeküdni mindenkivel.
2012. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!