Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Normális az hogy összevesztek...

Normális az hogy összevesztek Velem a barátnőim, mert ilyen időbe nem akarok Balatonra menni?

Figyelt kérdés
Van nyaralóm Balatonon, és mondták hogy pár napra menjünk le csak csajok. De szerintem semmi értelme, hogy a 4fal között üljünk ha szakad az eső,és kihaltság is lesz.. De szerintük én vagyok az ünneprontó..Ti lemennétek?
2011. júl. 25. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy itthon áztok, vagy ott? Legalább kimozdultok.
2011. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát csak ezért kifizetni az utiköltséget+kaját stb, itthon vannak elektronikus eszközök,könyvek stb, de a nyaralóban semmi ilyen..
2011. júl. 25. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát enni itthon is kell, könyvet vihetsz magaddal, net meg tv nélkül meg ki lehet bírni. El is mehettek ide oda -van esernyő is a világon- és nem valószínű, hogy napi 24 órán keresztül esne
2011. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És elektromos kütyük minek a nyaralásra??? Ha rossz idő is van el lehet jól lenni még a nyaralóban is, jókat főzőcskéztek, kidumáljátok a pasikat, vagy alkoholizáljátok majd kinyaljátok egymást. Ez utóbbi már lehet kicsit durva, de csak azért írtam, h fantázia kérdése az egész! :)
2011. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én se mennék ilyen időben, bőven lesz még jó idő, a barátnőid meg menjenek el szórakozni városon belül.
2011. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi is most megyünk le...hány évesek vagytok gyertek át hozzánk:D

én ugy voltam vele h legalább a társaság jo lesz elszorakoztatjuk mi magunkat a rosz időbe is.uyghogy aki jön jön aki meg hisztizett nálunk h jaj ilyen időbe nem azmeg poshadhat itthon a városba megérdemli

2011. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt sokáig nyaralóm a Balatonnál.

Másoknak buli, nekem gond és költség volt.


Ha meg megemlítettem volna nekik, hogy a vendéglátáson túlmenően fejenként és naponta 400 Ft az ifa amit ki kell fizetni, akkor meg lepitiztek volna!!


Amúgy természetesen autóm is többnyire csak nekem volt.


Amúgy semmit sem lehet csinálni a Balatonon, ha sza*r idő van!

Csak lángos, ivás, palacsinta...

2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak kiegészíteném még, hogy egy-egy ilyen hétvégi lemenet,

15-20 ezer Ft-omban volt!!

2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs értelme ilyen időben lemenni. A Balatonnak pont az a lényege, hogy strandolunk, döglünk a parton, esetleg hajózunk vagy kirándulunk egyet, de ilyen időben nagyon semmit nem lehet csinálni ott.

TV-zni, dögleni, moziba menni, kártyázni lehet otthon is, vagy sminkelni trécselni.

Ha csajos napot akarnék tartani ilyen időben, bemennénk valami plázába nézelődni, mászkálni, vagy otthon összeülni gyártani valami finom sütit, pizzát, esetleg koktélt, dumálgatnánk.

2011. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nálunk azért buli ilyen időben is lemenni mert a társaság eléggé változatos szal pesti barátaim más városokbol is pár barátom szal ilyen 10-12 fő összesen de 2-3 fő jön csak kb egy városbol. plusz azzal se értek egyet h otthon is lehet ugyanezt csinálni. hát azért otthon más mondjuk nálam otthon vannak a szüleim is. meg mégiscsak más otthon mint "nyaraláson"
2011. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!